Главная > Новости > Черговий випадок масової загибелі птахів зафіксували у Туреччині

Черговий випадок масової загибелі птахів зафіксували у Туреччині

Категория: Мир

Загиблих шпаків виявили жителі повіту Караджабей. На дорозі лежали десятки тушок пернатих. Встановити причину загибелі шпаків науковцям поки не вдалося.

 Зафіксований черговий випадок незрозумілої масової загибелі птахів. На цей раз подія трапилася в турецькій провінції Бурса, де загибли десятки шпаків. Про це повідомили місцеві телеканали.

Подія сталася у понеділок, 10 січня. Загиблих шпаків виявили жителі повіту Караджабей. На дорозі лежали десятки тушок пернатих. Про подію доповіли місцевій владі, яка приступила до розслідування інциденту.

Фахівці проводять необхідні аналізи, проте встановити причину загибелі шпаків їм поки не вдалося.

Нагадаємо, повідомлення про незрозумілою масової загибелі птахів почали надходити напередодні Нового року. 31 грудня на американське місто Бібі в штаті Арканзас з неба впали близько 3.000 мертвих птахів. Пізніше аналогічні випадки сталися в штатах Луїзіана і Кентуккі.

Також інциденти масової загибелі птахів були зафіксовані в Швеції, Італії та Канаді. Причина загибелі птахів у кожному з випадків поки невідома.

Источник: http://tsn.ua/svit/chergoviy-vipadok-masovoyi-zagibeli-ptahiv-zafiksuvali-u-turechchini.html

Случайные улицы

ул. Большая Окружная ул. Урловская пл. Амурская ул. Остерская ул. Джалиля Мусы ул. Узинская ул. Марьяненко Ивана ул. Сосниных Семьи ул. Беломорская ул. Механизаторов ул. Дыбенко Павла ул. Потапова Генерала ул. Рейтарская ул. Круглая ул. Вискозная ул. Довженко Александра ул. Туманяна Ованеса ул. Копыловская ул. Алексеевская ул. Литвиненко-Вольгемут ул. Новопироговская ул. Фастовская ул. Берковецкая ул. Малоподвальная ул. Канальная
Нас находят по поисковым запросам