Главная > Новости > Сьогодні засновник WikiLeaks постане перед судом

Сьогодні засновник WikiLeaks постане перед судом

Категория: Мир

Як відомо, шведська прокуратура вимагає від Лондона видачі Ассанжа на підставі кількох звинувачень з боку двох шведок в сексуальних злочинах

Сьогодні, у вівторок, 11 січня, засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж постане перед судом у Лондоні, який буде розглядати питання про його видачу Швеції, де він звинувачується в сексуальних злочинах.

Як відомо, шведська прокуратура вимагає видачі Ассанжа на підставі кількох звинувачень з боку двох шведок в сексуальних злочинах, у тому числі в згвалтуванні. Натомість захист Ассанжа наполягає на політичному підгрунті справи.

Сайт WikiLeaks став всесвітньо відомим після того, як 28 листопада розпочав публікувати десятки тисяч конфіденційних і секретних документів держдепартаменту США, включаючи листування з посольствами.

Нещодавно Ассанж, відповідаючи на запитання користувачів сайту британськоой газети The Guardian, повідомив, що в разі фізичної розправи над ним, або будь-який інший форми відсторонення від справ, або перешкоджання роботі сайту більшість отриманих сайтом конфіденційних матеріалів будуть опубліковані автоматично.

Источник: http://tsn.ua/svit/sogodni-zasnovnik-wikileaks-postane-pered-sudom.html

Случайные улицы

ул. Потехина Полковника ул. Вишняковская ул. Красноткацкая пер. Советский ул. Смелянская ул. Сумская ул. Мукачевская ул. Набережно-Корчеватская ул. Есеника Сергея ул. Рыбная ул. Киприанова Академика ул. Московская ул. Крушельницкой Соломии пер. Электриков пер. Бердянский ул. Арсенальная ул. Ивашкевича Ярослава ул. Сокальская пер. Грузинский ул. Мичурина ул. Якубовского Маршала ул. Казанская ул. Сормовская ул. Янтарная ул. Верховинца Василия
Нас находят по поисковым запросам