Главная > Новости > "Свобода" звільнить Львів від "москальської попси" та фарбованих дівчат

"Свобода" звільнить Львів від "москальської попси" та фарбованих дівчат

Категория: Украина

Депутати від ВО "Свобода" складуть графік відвідування нічних клубів з музикою, яка їм не подобається, і де танцюють підлітки - "розфарбовані, ніби на панель зібралися".
 
У Львові депутати від ВО "Свобода" обіцяють скласти графік відвідування нічних клубів, де лунає "москальська попса". Про це 11 січня під час прес-конференції повідомив депутат Львівської міськради від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

"Я хотів би передати великий привіт всім так званим нічним клубам міста Львова, де лунає москальська попса, де відпочиває так звана золота молодь, де контингент становлять дівчата-підлітки, розфарбовані, ніби на панель зібралися, де збираються представники так званої еліти у вигляді тіньового бізнесу і криміналітету. Ці всі вогнища культури міста Львова можуть розраховувати, що найближчим часом їхньою діяльністю предметно зацікавиться депутатська комісія законності. Всім передаю привіт. Графік на їхнє відвідування скоро буде складено", – сказав Михальчишин.

Депутат наголосив, що "кожному воздасться", оскільки чи не кожен клуб у своїй діяльності має низку порушень, в першу чергу щодо дотримання графіку роботи.

"Часто цілодобовий режим роботи – це результат їхнього бажання, а не якихось там дозволів",– каже депутат.

Крім того, проблемою, з його слів, є погана звукоізоляція таких закладів.

"Взагалі, нічний клуб не може бути розміщений в житловому приміщенні... Крім того, це антисоціальні процеси: вживання алкоголю, наркотиків. Ні для кого не секрет, що нічні клуби є точками активного поширення наркотичних засобів: це амфетаміни, це важкі наркотики. Це не секрет і для наших правоохоронних органів тим більше. Ми не прокуратура і не управління по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин, але будемо робити все, щоб повернути цю діяльність в законне русло. І ніякої вибірковості тут не буде, ніяких особистих упереджень, симпатій, антипатій. Часто є порушення законодавства про мову, спілкування ді-джеїв часто відбувається російською мовою, адміністрація відмовляється розмовляти українською", – наголосив Михальчишин.

Він зазначив, що над цим питанням депутати працюватимуть системно. В тому числі вони мають намір зайнятися закладами мережі "Локаль". Зокрема, Юрій Михальчишин наголосив на незаконному, з його слів, розміщенні трамваю-кафе біля пам'ятника Данилові Галицькому.

"Давайте я там поставлю бронепотяг і скажу, що це мій концептуальний заклад", – сказав він.

Відзначимо, що Львівська міська рада ліквідувала дозвіл на функціонування нічного клубу "Rafinad People". Таке рішення прийнято, зважаючи на численні скарги мешканців щодо порушення громадського спокою на території, де розміщується клуб.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/svoboda-zvilnit-lviv-vid-moskalskoyi-popsi-ta-farbovanih-divch.html

Случайные улицы

ул. Петрицкого Анатолия ул. Сормовская ул. Рыбная ул. Эрнста ул. Драгомирова ул. Терехина Алексея ул. Белорусская ул. Франко Ивана ул. Астраханская ул. Желябова пер. Артезианский ул. Тупикова Генерала ул. Нестерова ул. Горловская ул. Жукова Маршала ул. Софиевская пер. Лаврский ул. Попудренко ул. Янгеля Академика ул. Ясногородская ул. Кунанбаева Абая ул. Глубочицкая ул. Пугачева пер. Луговой бульв. Дружбв Народов
Нас находят по поисковым запросам