Главная > Новости > Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Янукович пообіцяв Європі "радикальні реформи"

Категория: Политика

Віктор Янукович розповів комісару Європейської комісії про підсумки 2010 року і окреслив плани України на найближче майбутнє.

Президент Віктор Янукович висловив впевненість, що 2011-й стане роком радикальних реформ в Україні, а співпраця з Європейським Союзом буде поглиблюватися.

"Дуже чудово, що практично перша зустріч у новому році на міжнародному рівні відбулася із представником Європейської комісії", - сказав Янукович, вітаючи у Києві комісара Єврокомісії Штефана Фюле.

На зустрічі президент підбив підсумки 2010 року для України: "На європейському напрямі ми зробили багато, щоб налаштуватися на послідовну роботу, яка має на меті підняти й об'єднати країну, утвердити свободу й демократію, навести лад в економіці – підняти її на належний рівень розвинених держав".

"Сьогодні реформи в Україні - вже реальність, а не декларація намірів. Я абсолютно переконаний, що 2011 рік стане роком радикальних реформ в Україні", - підкреслив глава держави.

Янукович наголосив, що масштабну програму економічних реформ неможливо реалізувати без реформування політичної системи, боротьби з корупцією та підвищення прозорості у діяльності владних інститутів. У зв'язку з цим він нагадав представникові ЄК, що в Україні продовжує працювати робоча група з підготовки нового виборчого законодавства.

Окремо Янукович зауважив, що політичний діалог між Україною та ЄС вимагає продовження інтенсивних контактів на високому політичному рівні.

"Буду радий вітати пана Жозе Мануеля Баррозу в Україні у квітні в рамках Саміту з питань інноваційного та безпечного використання ядерної енергії у рамках заходів із вшанування 25-х роковин Чорнобильської катастрофи", - сказав президент.

"Маю велику надію, що наші поточні відносини принесуть довгоочікуване завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію і створення Зони вільної торгівлі", - підкреслив він.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/yanukovich-poobicyav-yevropi-radikalni-reformi.html

Случайные улицы

пер. Верхний пер. Кировоградский ул. Гамарника ул. Тимошенко Маршала пер. Ясный ул. Качуры Якова ул. Полевая ул. Кудрявская ул. Сивашская ул. Гаврилюка Александра ул. Костельная ул. Курнатовского ул. Первомайского Леонида ул. Потехина Полковника ул. Пирятинская ул. Никопольская ул. Невская ул. Выборгская ул. Патриотов ул. Янтарная пер. Тургенева ул. Туровская ул. Горловская ул. Боровиченко Марии ул. Шолуденко
Нас находят по поисковым запросам