Главная > Новости > У січні уряд має віддати кредиторам понад 4 мільярди

У січні уряд має віддати кредиторам понад 4 мільярди

Категория: Финансы

Міністерству фінансів у січні належить погасити ОВДП на 3,5 млрд. гривень, ще 556 млн. гривень можуть скласти купонні виплати.

У січні 2011 року Міністерству фінансів потрібно знайти близько 4,1 млрд. гривень на виплати за раніше залученими позиками.

За його даними, Міністерству фінансів у січні належить погасити ОВДП на 3,5 млрд. гривень, ще 556 млн. гривень можуть скласти купонні виплати, пише газета "Дело" із посиланням на дані інформагентства Cbonds.

Перше велике погашення ОВДП у 2011 році має відбутися уже 12 січня - на 1,06 млрд. гривень.

Удвічі більшу суму Мінфіну необхідно буде погасити 26 січня. У цей день Україні необхідно буде повернути інвесторам більше 2 млрд. гривень.

На цю ж дату припадають найбільші купонні виплати місяці. Сукупна оцінна сума купонних виплат, очікуваних 26 січня, може скласти майже 490 млн. гривень.

Ще одне погашення ОВДП на 440 млн. гривень заплановано на 19 січня.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів на перших в 2011 році первинних аукціонах 11 січня розмістило шестимісячні ОВДП з максимальною ставкою 7% річних і восьмимісячні - 8% річних.

При цьому вартість держборгу виросла на 1 п.п. у порівнянні з попереднім розміщенням аналогічних за термінами паперів в листопаді 2010 року.

Всього на аукціоні 11 січня було залучено 167,7 млн. гривень.

Уряд планує в 2011 році розмістити ОВДП на 48,6 млрд. гривень без урахування їх випуску за програмами капіталізації НАК "Нафтогаз Україна", націоналізованих банків і фінансування Аграрного фонду.

У 2010 році Мінфін розмістив ОВДП на суму близько 40,8 млрд. гривень.

Крім того, на початку року уряд випустив облігації на суму близько 5 млрд. гривень для капіталізації Укрексімбанку, в серпні на 16,4 млрд. гривень для оформлення заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ-облігації), а в жовтні - на 7,4 млрд. гривень для докапіталізації "Нафтогазу".

Як повідомлялося, Україна, за даними на 6 січня 2011 року, є другим за сумою виділених коштів за діючими кредитами stand-by позичальником Міжнародного валютного фонду (МВФ) з сумою виділених коштів 9,25 млрд. SDR (14,2 млрд. дол. США) після Румунії - 9,8 млрд. SDR.

Источник: http://tsn.ua/groshi/u-sichni-uryad-maye-viddati-kreditoram-ponad-4-milyardi.html

Случайные улицы

ул. Героев Войны ул. Бакунина ул. Тимирязевская ул. Гаршина ул. Энтузиастов ул. Пражская ул. Александровская ул. Набережно-Крещатикская ул. Дундича Олеко ул. Минина ул. Ереванская ул. Таращанская пер. Бердянский бульв. Высоцкого Владимира ул. Зализника Максима ул. Нововокзальная ул. Героев Космоса ул. Малиновского Маршала ул. Гринченко Бориса ул. Нестерова ул. Трехсвятительская ул. Глубочицкая ул. Фучика Юлиуса ул. Фрометовская ул. Новаторов
Нас находят по поисковым запросам