Главная > Новости > Кількість пенсіонерів в Україні майже порівнялася з працюючими

Кількість пенсіонерів в Україні майже порівнялася з працюючими

Категория: Финансы

В Пенсійному фонді пояснили, що саме зменшення кількості працюючих і стало одним з причиною проведення пенсійної реформи.

Нині в Україні налічується 14 мільйонів працюючих при кількості пенсіонерів 13,4 мільйонів осіб.

Про це заявив директор департаменту Пенсійного фонду України Володимир Машкін. За його словами, саме зменшення кількості працюючих і стало одним з причиною проведення пенсійної реформи.

"Ми не можемо відкладати цю проблему, так ми перекладатимемо її на інших, якщо це не зробити зараз, то все одно треба буде зробити через рік або через два. Ми розуміємо біль людей, які вже повинні виходити на пенсію. Але ми компенсуватимемо за кожні продовжені півроку, пенсії буде призначена надбавка у розмірі 2,5% ", - відмітив Машкін.

Як відомо, пенсійний вік у жінок збільшуватиметься щорічно на 6 місяців і до 2021 року збільшиться на п'ять років.

Як повідомлялося, віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко прогнозує, що другий рівень Пенсійної системи буде введено в 2012 році.

"Другий рівень, при позитивній волі, ми можемо ввести в 2012 році...він передбачатиме введення обов'язкових відрахувань для працюючих", - відмітив Тігіпко.

Источник: http://tsn.ua/groshi/kilkist-pensioneriv-v-ukrayini-mayzhe-porivnyalasya-z-pracyuyuchimi.html

Случайные улицы

ул. Красикова Петра ул. Рыбалко Маршала ул. Пушкина ул. Кисловодская ул. Снайперская ул. Марьяненко Ивана ул. Добружская ул. Кишиневская пл. Ленинградская пер. Госпитальный ул. Россошанская ул. Боткина ул. Медвинская ул. Глазунова ул. Пехотная ул. Карпинского Академика ул. Астраханская ул. Лебедева-Кумача ул. Локомотивная ул. Пост-Волынская пер. Лаврский ул. Пугачева ул. Юнкерова Николая ул. Новороссийская ул. Юности
Нас находят по поисковым запросам
в укаїні налічується пенсіонерів скільки в україні пенсіонерів і працюючих в 2012 році кількість пенсіонерів в україні 2012 чисельність пенсіонерів україни 2012