Главная > Новости > Україна – остання в Європі за економічними свободами

Україна – остання в Європі за економічними свободами

Категория: Финансы

Втрату позицій Україною дослідники пояснюють насамперед зниженням державних витрат та корупцією, йдеться у повідомленні.

Україна посідає 164 місце в рейтингу економічних свобод серед 179 країн світу. Серед європейських країн, за цим рейтингом, Україна посідає останнє місце.

Про це йдеться в дослідженні, проведеному американською дослідницькою організацією Herіtage Foundatіon та газетою Wall Street Journal, повідомляє Радіо Свобода.

Минулого року Україна посідала 162 місце, а в 2009-му була на 152 позиції.

Втрату позицій Україною дослідники пояснюють насамперед зниженням державних витрат та корупцією, йдеться у повідомленні.

Перед Україною опинилися Узбекистан (163 місце), Білорусь (155). Росія – на 143 місці.

Найбільше економічної свободи, згідно з рейтингом, як і раніше, в Гонконгу та Сінгапурі. Далі в списку Австралія, Нова Зеландія, Швейцарія.

Найменше економічних свобод – на Кубі, у Зімбабве та Північній Кореї.

Як повідомлялося, чистий приріст прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в Україну у січні-вересні 2010 року склав 2,547 млрд. доларів, що на 14,3% менше цього показника за аналогічний період 2009 року.

Источник: http://tsn.ua/groshi/ukrayina-ostannya-v-yevropi-za-ekonomichnimi-svobodami-poperedu-navit-uzbekistan.html

Случайные улицы

ул. Руставели Шота ул. Тешебаева ул. Севастопольская ул. Василевской Ванды ул. Астраханская пр. Свободы ул. Клавдиевская ул. Львовская ул. Лебединская пр. Героев Сталинграда ул. Пимоненко Николая пер. Красноармейский ул. Зоологическая ул. Горбунова Академика ул. Замковецкая пер. Балтийский ул. Крутогорная ул. Цулукидзе ул. Паустовского пер. Гродненский пр. Науки ул. Пуща-Водицкая ул. Гаврилюка Александра ул. Газовая ул. Алма-Атинская
Нас находят по поисковым запросам