Главная > Новости > Уряд пообіцяв до 2012 року "другий рівень" Пенсійної системи

Уряд пообіцяв до 2012 року "другий рівень" Пенсійної системи

Категория: Финансы

За словами віце-прем'єра, цей самий "другий рівень" передбачатиме введення обов'язкових відрахувань для працюючих, які отримають відраховані кошти з виходом на пенсію.

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко прогнозує, що другий рівень Пенсійної системи буде введено в 2012 році.

"Другий рівень, при позитивній волі, ми можемо ввести в 2012 році...він передбачатиме введення обов'язкових відрахувань для працюючих", - відмітив Тігіпко.

При цьому він зазначив, що такі відрахування будуть йти на спеціальний рахунок, і після виходу на пенсію кошти, накопичені на такому рахунку, зможе використати людина, яка оформила такий рахунок. Крім того, такі рахунки можуть бути передані в спадок.

За словами Тігіпка, введення другого рівня пенсійної реформи зменшить коефіцієнт заміщення пенсією зарплати. Зараз, за словами Тігіпка, виходячи на пенсію громадянин в середньому отримує 48% від своєї зарплати.

Нагадаємо, зараз в Україні діє солідарна пенсійна система. Вона передбачає, що роботодавець сплачує 33% доходу у пенсійний фонд. 2% доходів сплачує робітник. Кошти діляться між сьогоднішніми пенсіонерами.

Источник: http://tsn.ua/groshi/uryad-poobicyav-do-2012-roku-drugiy-riven-pensiynoyi-sistemi.html

Случайные улицы

ул. Спасская ул. Ковалевской Софьи ул. Депутатская ул. Куприна ул. Дмитриевская ул. Демидовская ул. Деснянская ул. Черновицкая ул. Берлинского Максима пер. Делегатский ул. Ирининская ул. Островского Николая ул. Воздвиженская ул. Кирова пер. Ярославский ул. Жмаченко Генерала ул. Оранжерейная ул. Ремонтная ул. Булгакова ул. Кащенко Академика ул. Брусиловская ул. Ильинская ул. Десятинная пер. Артезианский ул. Любарская
Нас находят по поисковым запросам