Главная > Новости > Ахметов орендував вугільну держкомпанію на 49 років

Ахметов орендував вугільну держкомпанію на 49 років

Категория: Финансы

Завдяки інвестиціям до 2015 року очікується збільшення обсягу видобутку вугілля в об'єднанні з 2,8 до 5,2 млн т на рік.

Найбільший приватний енергетичний холдинг "Дтек", що підконтрольний Рінату Ахметову орендувала цілісно-майновий комплекс ДП "Добропіллявугілля" на 49 років.

Договір був укладений з регіональним відділенням Фонду державного майна в Донецькій області за підсумками конкурсу, проведеного в грудні 2010 року.

Заявку на участь у конкурсі від "Дтек" подавало ТОВ "ДТЕК Добропіллявугілля". Операція з передачі цілісно-майнового комплексу в оренду завершився 4 січня.

ДТЕК має намір інвестувати в шахти ДП "Добропіллявугілля" 2 млрд гривень впродовж 5 років.

Завдяки інвестиціям до 2015 року очікується збільшення обсягу видобутку вугілля в об'єднанні з 2,8 до 5,2 млн т на рік.

При цьому коефіцієнт травматизму до 2015 року повинен знизитися на 50%.

Видобуте вугілля буде поставлятися на Зуєвську ТЕС і Курахівську ТЕС ТОВ "Східенерго", Ладижинську ТЕС і Бурштинську ТЕС ВАТ "Західенерго", Запорізьку ТЕС ВАТ "Дніпроенерго", а також на коксохімічні комбінати Україні.

Близько 5% вугілля буде використано для власних потреб та виконання соціальних програм, наприклад, опалення міст та селищ.

У ДП "Добропіллявугілля"входить 6 шахт: "Алмазна", "Білицька", "Білозірська","Добропільська", "Новодонецька" і "Піонер".

Источник: http://tsn.ua/groshi/ahmetov-orenduvav-vugilnu-derzhkompaniyu-na-49-rokiv.html

Случайные улицы

ул. Алябьева ул. Томашпольская ул. Перспективная ул. Зоологическая ул. Петрицкого Анатолия ул. Приозерная спуск Врубелевский дорога Набережно-Печерская ул. Булаховского Академика ул. Грузинская ул. Госпитальная ул. Гончарная пер. Верхний пл. Одесская пер. Бонч-Бруевича ул. Сажина ул. Автопарковая ул. Старовокзальная ул. Василенко Николая ул. Печенежская ул. Рижская пер. Лабораторный бульв. Дружбв Народов пл. Кривоноса Петра ул. Учительская
Нас находят по поисковым запросам