Главная > Новости > Голови трьох облрад щодо Бандери: Війна проти українців триває

Голови трьох облрад щодо Бандери: Війна проти українців триває

Категория: Политика

В трьох облрадах відповіли на інформацію щодо скасування указу про присвоєння лідеру Степану Бандері звання Героя України.

Голови Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської облрад прокоментували повідомлення прес-служби президента України щодо скасування указу про присвоєння лідеру Організації українських націоналістів Степану Бандері звання Героя України.

"Ми вважаємо, що рішення про скасування Указу Президента України Про присвоєння Бандері звання Герой України суд постановив за вказівкою Банкової на догоду Путіну і Мєдвєдєву", - йдеться в повідомленні Олега Панькевича, Олександра Сича та Олексія Кайди.

"Окупаційна адміністрація Януковича-Азарова-Табачника розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному", - заявили голови трьох облрад.

"Рішення і дії окупаційної адміністрації, яка засіла на Печерських пагорбах, продиктовані, в першу чергу, страхом перед фігурами Бандери, Шухевича, а також Мазепи, героїв Крут, Холодного Яру, воїнів ОУН-УПА, які воскрешають в українцях героїчний дух їхніх предків", - заявили Панькевич, Сич і Кайда.

Голови трьох облрад також висловили думку, з приводу того, чому прийняли рішення про скасування указу щодо Бандери. "Вороги України не могли перемогти Бандеру живого, вони бояться його і мертвого. Адже Бандера для мільйонів українців, незважаючи на недолугі й нікчемні рішення судів, був і залишається українським Героєм", - зазначили автори заяви.

"Війну проти Бандери і терор проти бандерівців ми розцінюємо як наступ на цивільні, конституційні і національні права українців. У цьому протистоянні ми будемо з нашим народом", - додали вони.

Як повідомлялося раніше, 20 січня 2010 року Президент України Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України провіднику ОУН Степану Бандері.

2 квітня 2010-го Донецький окружний адміністративний суд визнав протиправним і таким, що підлягає скасуванню указ Президента Ющенка про присвоєння Бандері звання Героя України. Таке рішення обумовлене тим, що звання Героя може бути присвоєно лише громадянинові України, а Бандера помер у 1959 році, до створення української держави.

Донецький апеляційний адміністративний суд ухвалив остаточне рішення про скасування указу Ющенка щодо присвоєння Бандері звання Героя України в липні 2010 року. При цьому, сьогодні на офіційному сайті Президента знову з'явилося повідомлення про це рішення.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/golovi-troh-oblrad-schodo-banderi-viyna-proti-ukrayinciv-trivaye.html

Случайные улицы

ул. Рыбалко Маршала ул. Кареловская пл. Московская ул. Таращанская дорога Набережно-Рыбальская пер. Фанерный бульв. Леси Украинки пер. Замковецкий пер. Карельский ул. Мельниченко ул. Хвойки Викентия ул. Шполянская пер. Стадионный ул. Героев Днепра ул. Белокур Екатерины ул. Набережно-Луговая ул. Львовская ул. Вышгородская ул. Депутатская ул. Сивашская ул. Дружбы пер. Левадный ул. Ирининская ул. Калинина ул. Рыльского Максима
Нас находят по поисковым запросам