Главная > Новости > Пшонка запевняє, що у справах проти екс-чиновників немає політики

Пшонка запевняє, що у справах проти екс-чиновників немає політики

Категория: Политика

Гепрокурор не бачить політики у порушенні кримінальних справ щодо високопосадовців.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що не вбачає політики у порушенні кримінальних справ щодо високопосадовців, і на підтвердження своїх слів нагадав, що низка кримінальних справ, порушених останнім часом, стосується чиновників, які обіймали свої посади в уряді прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Про це він зазначив у середу, 12 січня, після колегії прокуратури Закарпатської області, повідомляє прес-служба ГПУ.

"Всі рівні перед законом. По закону будемо підходити до кожного суб'єкта, хто скоїв злочин", - запевнив генпрокурор.

Щодо перспектив боротьби з корупцією в Україні і чи не буде порушення кримінальних справ щодо високопосадовців "неповним кроком" у цій боротьбі, генеральний прокурор запевнив, що всі, хто порушив законодавство, будуть нести відповідальність.

"З моїм приходом на посаду генерального прокурора я поставив завдання посилити прокурорський нагляд у боротьбі з корупцією. На півшляху ніхто не буде зупинятися. Тим більше, що таке завдання перед правоохоронними органами поставив президент", - наголосив Пшонка.

Він також нагадав, що прийняття пакету антикорупційних законів - це також ініціатива президента і додав, що ГПУ, в свою чергу, виконає поставлене президентом завдання щодо боротьби з корупцією.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/pshonka-zapevnyaye-scho-u-spravah-proti-eks-chinovnikiv-nemaye-politiki.html

Случайные улицы

ул. Стальского Сулеймана ул. Стеценко ул. Рижская ул. Яблонской Татьяны ул. Красная ул. Бабушкина ул. Введенская ул. Дубового Ивана ул. Печенежская ул. Серова Валентина ул. Гагарина Юрия пер. Чугуевский ул. Тупикова Генерала ул. Княжий Затон ул. Вавиловых ул. Хмельницкая ул. Цюрупинская ул. Смелянская ул. Мира ул. Дружковская ул. 1 Мая ул. Жилянская ул. Тираспольская ул. Гродненская ул. Энгельса
Нас находят по поисковым запросам