Главная > Новости > У Запоріжжі здійснено замах на екс-гендиректора аеропорту

У Запоріжжі здійснено замах на екс-гендиректора аеропорту

Категория: Политика

Невідомий кілька разів вистрілив в Каргальського, коли він знаходився в машині. Постраждалий був у вкрай важкому стані доставлений в лікарню.

У вівторок, 11 січня, ввечері у Запоріжжі скоєно замах на екс-генерального директора ДП "Міжнародний аеропорт Запоріжжя" Євгена Каргальського. Про це повідомили у керівництві аеропорту.

Злочин було скоєно в Жовтневому районі МІСТА, біля одного з спорткомплексів. Каргальський, що нині займає посаду заступника директора ТОВ "ЮгСпецсервіс" (паливної компанії, що здійснює заправку літаків на території Запорізького аеропорту - ред.), чекав свого сина-школяра з тренування.

Як повідомляється, невідомий кілька разів вистрілив в Каргальського, коли він знаходився в машині. Постраждалий з вогнепальними пораненнями був у вкрай важкому стані доставлений в лікарню і в терміновому порядку прооперований.

За попередніми даними, операція пройшла успішно, і на даний момент безпосередньої загрози життю постраждалого немає.

Зазначимо, що у керівництві Запорізького главку міліції факт вчинення злочину щодо екс-гендиректора ДП Міжнародний аеропорт Запоріжжя підтвердили і повідомили, що даний злочин кваліфіковано, як "замах на вбивство". Порушено кримінальну справу, ведеться слідство.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про вбивство у центрі Одеси бізнесмена та політика Олександра Коробчинського.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-zaporizhzhi-zdiysneno-zamah-na-eks-gendirektora-aeroportu.html

Случайные улицы

ул. Новопироговская ул. Нижнеюрковская ул. Божков Яр ул. Тверская ул. Киото ул. Татарская пер. Лермонтова 1-й бульв. Перова ул. Сергиенко Ивана пер. Щорса ул. Вискозная ул. Приозерная ул. Потапова Генерала ул. Энгельса ул. Одоевского ул. Тираспольская ул. Дмитриевская ул. Бучанская ул. Хорольская дорога Большая Кольцевая ул. Зеленая ул. Новаторов ул. Полярная ул. Коцюбинского ул. Тульчинская
Нас находят по поисковым запросам