Главная > Новости > На автосалоні в Детройті вибрали автомобілі року

На автосалоні в Детройті вибрали автомобілі року

Категория: Наука и IT

У Детройті серед легкових машин і в класі позашляховиків обрали найкращі автомобілі 2011 року.

Журі Міжнародної північноамериканської автовиставки в Детройті назвало кращі автомобілі 2011 року. Переможці обрані в двох номінаціях - серед легкових машин і в класі позашляховиків. Розробниками обох моделей є американські компанії.

Автомобілем року в класі легкових машин став гібрид Chevrolet Volt, здатний подолати близько 60 км під час електричної ходи від батарей. А при залученні малопотужного бензинового енергогенератора протяжність поїздки збільшиться приблизно до 482 км. Від звичайної електричної розетки акумулятори автомобіля заряджаються близько 10 годин, щоб скоротити час удвічі, буде потрібно спеціальний зарядний пристрій. Його вартість - 490 доларів, а установка обійдеться ще в 1475 доларів.

Витрата палива у гібрида Chevrolet Volt в міських умовах не перевищить 1,02 літра бензину на 100 км пробігу. Таким чином гібридний Chevrolet буде в чотири рази економічніше, ніж гібрид Prius від корпорації Toyota Motor, відзначає розробник моделі, компанія General Motors. Ціна новинки в США - від 45 тис. доларів. Як вже повідомлялося, масові продажі Volt повинні були початися в кінці минулого місяця.

У класі позашляховиків пальма першості вручена останній версії Ford Explorer, головним достоїнством якого є просторий салон, здатний з комфортом умістити сімох пасажирів. У плані безпеки Explorer можна сміливо назвати лідером у цьому сегменті. Це перший автомобіль в світі, який зможе запропонувати надувні ремені безпеки і навіть подушки безпеки для другого і третього рядів сидінь. У рекламі цієї машини раніше знявся знаменитий репер Snoop Dogg.

Найкращий автомобіль року вибирається таємним голосуванням близько 50 журналістів, які пишуть про автомобільний ринок. На минулому Детройтському автосалоні титул кращого легкового автомобіля отримав гібридний автомобіль Ford Fusion Hybrid.

Міжнародний Північноамериканський автосалон, який в 2011 році проходить в 23-й раз, триватиме до 23 січня. Тут представлені близько 40 новинок автоіндустрії.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/na-avtosaloni-v-detroyti-vibrali-avtomobili-roku.html

Случайные улицы

ул. Яблонской Татьяны ул. Литинская ул. Туровская ул. Ахматовой Анны ул. Новозабарская ул. Ковельская ул. Майбороды Платона ул. Гончара Олеся ул. Шевченко ул. Зодчих пер. Кировоградский пер. Ясный ул. Энгельса ул. Панча Петра ул. Обуховская ул. Степанченко Василия ул. Молочанская ул. Щекавицкая ул. Жолудева пер. Машиностроительный ул. Чернышевского ул. Сухумская ул. Тимирязевская ул. Старокиевская ул. Кунанбаева Абая
Нас находят по поисковым запросам