Главная > Новости > Учені: гладкість позначається на роботі мозку

Учені: гладкість позначається на роботі мозку

Категория: Наука и IT

Американські учені виявили, що фізична властивість мозку залежить від стрункості тіла.

Збільшення об'єму талії може позначитися на мозку, пише New Scientist, посилаючись на наукові дослідження.

Гладкість пов'язують з підвищеною небезпекою діабету другого типу, який, як відомо, асоціюється зі зниженням пізнавальних здібностей.

"Тому Антоніо конвой з кафедри медицини Нью-Йоркського університету вирішив з'ясувати, який вплив надає огрядність на фізичну структуру мозку", - йдеться в статті.

За допомогою магнітно-резонансної томографії він порівняв мозок 44 огрядних пацієнтів з мозком 19 струнких людей того ж віку.

Він з'ясував, що у огрядних пацієнтів більше рідини в мигдалеподібній залозі - частині мозку, яка відповідає за харчову поведінку. Він також виявив, що у них менша очноямково-лобова кора, що відповідає за контроль імпульсів, а також бере участь у харчовій поведінціі, що може означати, що у них менше нейронів або ці нейрони менші.

Нагадаємо, нещодавно швецький політик запропонував, щоб люди, які страждають від ожиріння, платили вищі податки, ніж звичайні громадяни.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/ucheni-gladkist-poznachayetsya-na-roboti-mozku.html

Случайные улицы

ул. Парковая ул. Красноводская ул. Пшеничная ул. Белорусская пер. Парковый ул. Соляная ул. Бучанская ул. Юности ул. Новоконстантиновская ул. Навашина Академика пл. Леси Украинки ул. Западынская ул. Полянская ул. Татарская ул. Мостицкая спуск Врубелевский ул. Советская ул. Трехсвятительская ул. Оборонная ул. Пирятинская ул. Парниковая ул. Тимошенко Маршала ул. Сабурова Александра ул. Молочанская ул. Заводская
Нас находят по поисковым запросам