Главная > Новости > Apple представила нову версію iPhone 4

Apple представила нову версію iPhone 4

Категория: Наука и IT

У США Apple показала нову версію смартфона iPhone 4, що була розроблена для найбільшого американського оператора.

Корпорація Apple представила нову версію смартфона iPhone 4, розроблену для найбільшого оператора США Verizon Wireless.

Продажі смартфона, розрахованого на роботу в CDMA-мережі Verizon, почнуться 10 лютого, йдеться у спільному прес-релізі двох компаній. При цьому версія смартфона для Verizon буде практично ідентична GSM-версії iPhone, доступною по всьому світу.

Однією з нових опцій стане можливість використовувати iPhone в якості точки доступу для організації бездротової мережі Wi-Fi з використанням підключення смартфона до мобільного інтернету. До подібної мережі можна буде підключити до п'яти пристроїв. Відзначимо, що у GSM-версії iPhone подібна функція відсутня.

Вартість смартфона і тарифів на зв'язок не буде відрізнятися від тарифів оператора AT&T, що раніше ексклюзивно пропонував iPhone на території США. Так, версії смартфона з 16 і 32 гігабайтами пам'яті будуть продаватися за 199 і 299 доларів разом з дворічним контрактом оператора.

Відзначимо, що смартфон Apple не буде оснащуватися чіпом для роботи в LTE-мережі Verizon, запущеної в грудні 2010 року. Він зможе працювати тільки в мережі Verizon і не буде мати подвійного CDMA/GSM чіпа, який дозволяє використовувати смартфони в роумінгу за межами країни.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/apple-predstavila-novu-versiyu-iphone-4.html

Случайные улицы

ул. Бурмистенко ул. Столетова ул. Черновицкая ул. Говорова Маршала пл. Космонавтов ул. Ползунова ул. Воздвиженская ул. Метрологическая ул. Симиренко ул. Палладина Академика ул. Ватутина ул. Сковороды Григория ул. Перемоги ул. Медицинская ул. Петровская ул. Ясногородская ул. Циолковского ул. Руставели Шота ул. Ижевская ул. Скляренко Семена ул. Боровиковского ул. Каштановая ул. Кучера Василия ул. Зеленогорская ул. Саксаганского
Нас находят по поисковым запросам