Главная > Новости > У Флориді відкрився найбільший музей Сальвадора Далі

У Флориді відкрився найбільший музей Сальвадора Далі

Категория: Культура

В Америці відкрили музей, що вважають найбільшим зібранням робіт Далі за межами Іспанії.

У Флориді, в місті Санкт-Петербурзі, відкрилася нова будівля Музею Сальвадора Далі. Цей музей вважається найбільшим зібранням робіт Далі за межами Іспанії: колекція налічує 2140 його робіт, в тому числі 96 картин.

Музей відкрився в 11:11 11 січня 2011. Будівництво нової будівлі тривало два роки і обійшлося в 36 мільйонів доларів. За оцінкою представника музею, щорічно його відвідуватимуть близько 200 тисяч людей.

Музей Сальвадора Далі був відкритий у Флориді в 1982 році сімейною парою Морзе, які були дружні з Далі і володіли великою колекцією його робіт. Нова будівля за площею в два рази перевершує стару, що розташована неподалік.

На відкритті музею була присутня герцогиня Пальма-де-Майоркская Христина, яка назвала нову будівлю музею Далі "витвором мистецтва".

Источник: http://tsn.ua/kultura/u-floridi-vidkrivsya-naybilshiy-muzey-salvadora-dali.html

Случайные улицы

ул. Заболотного Академика пл. Луначарского ул. Тешебаева ул. Днепровая ул. Новороссийская ул. Залки Мате ул. Мурманская ул. Тихорецкая пер. Промышленный ул. Олеговская ул. Гостомельская ул. Лубенская ул. Барбюса Анри ул. Франко Ивана пер. Охтырский пл. Космонавтов ул. Кочубеевская пр. Героев Сталинграда ул. Профсоюзная ул. Планетная пер. Цимбалов Яр ул. Лескова бульв. Давыдова Алексея пер. Орловский ул. Розовая
Нас находят по поисковым запросам