Главная > Новости > Естонець вигадав, як заробляти гроші на бурульках

Естонець вигадав, як заробляти гроші на бурульках

Категория: Безумное и интересное

Кмітливий чоловік вирішив, що збивати бурульки з рушниці дешевше, ніж замовляти у комунальників підйомник.

В естонському місті Хаапсалу місцевий житель організував незвичайний бізнес. За помірну плату він допомагає очистити дахи будинків від бурульок, обстрілюючи їх з пневматичної рушниці.

За словами чоловіка, він став у Естонії першим і єдиним, хто надає таку послугу. Зараз серед його клієнтів числяться власники приватних будинків у Старому місті Хаапсалу, а також міська гімназія.

За словами бізнесмена, збивати бурульки з рушниці дешевше, ніж замовляти у комунальників підйомник, а сам процес займає вдвічі менше часу.

Нагадаємо, для безпеки жителів міста київська влада створила спеціальну інспекцію, яка контролюватиме процес знімання бурульок з дахів будівель. Працівники бригад обстежуватимуть об’єкти житлово-комунального господарства і даватимуть приписи, а збивати бурульки будуть ЖЕКи, які мають утворити власні бригади.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/estonec-vigadav-yak-zaroblyati-groshi-na-burulkah.html

Случайные улицы

ул. Раевского Николая ул. 1 Мая ул. Декабристов ул. Золотоношская пл. Харьковская ул. Белорусская ул. Корчеватская ул. Волгоградская пл. Минская ул. Марьяненко Ивана ул. Сивашская ул. Зеленая ул. Батуринская пл. Европейская ул. Чумака Василия ул. Краснодонская ул. Хорольская ул. Одоевского пл. Новороссийская ул. Глубочицкая аллея Героев Крут ул. Краснопартизанская ул. Соловцова Николая бульв. Чоколовский ул. Рыбальская
Нас находят по поисковым запросам