Главная > Новости > П'ятдесятирічний укладальник ковроліну став моделлю

П'ятдесятирічний укладальник ковроліну став моделлю

Категория: Безумное и интересное

У Лондоні колишній встановлювач ковроліну став найстаршим манекенником агентства, філії якого функціонують у Лондоні, Парижі, Мілані, Нью-Йорку і Маямі.

50-річний житель Лондона на ім'я Роберт Найтон, який більше тридцяти років пропрацював укладальником килимових покриттів, підписав контракт з одним з найбільших світових модельних агентств.

Найтона помітила представниця агентства Next Model Management (NMM), в будинку якої він нещодавно проводив роботи по укладанню ковроліну. Незважаючи на те, що 50-річний фахівець не мав ніякого досвіду роботи в модельному бізнесі, співробітниця NMM наполягла на тому, щоб чоловік пройшов кастинг для зйомок і показів, і йому це вдалося.

Роберт Найтон став найстаршим манекенником агентства, філії якого функціонують у Лондоні, Парижі, Мілані, Нью-Йорку і Маямі. За словами представників агентства, вони були впевнені в тому, що їх новоспечена модель впорається з роботою і зможе сподобатися клієнтам.

Сам Найтон заявив, що відчуває себе щасливим. "Це приголомшливо, у мене почалося нове життя без укладання ковроліну", - поділився відчуттями британець.

На скільки років розрахований контракт моделі з агентством, не уточнюється. Тим не менш, начальство Найтона підкреслило, що він виглядає молодшим за свої роки, а також виявляє дивовижну для свого віку працездатність.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/p-yatdesyatirichniy-ukladalnik-kovrolinu-stav-modellyu.html

Случайные улицы

ул. Кареловская ул. Алексеевская ул. Макаренко ул. Закревского Николая ул. Старосельская ул. Дубенская ул. Чкалова ул. Криничная ул. Далекая ул. Локомотивная ул. Стратонавтов ул. Холмогорская ул. Доватора Генерала пер. Шишкинский пер. Автозаводской пр. Ватутина Генерала ул. Политехническая ул. Писаржевского Академика ул. Старонаводницкая ул. Потехина Полковника ул. Крамского Ивана ул. Вильнюсская дорога Кольцевая ул. Ужвий Наталии пер. Белинского Чеслава
Нас находят по поисковым запросам