Главная > Новости > У Білорусії лисиця вистрілила в мисливця з рушниці

У Білорусії лисиця вистрілила в мисливця з рушниці

Категория: Безумное и интересное

Під час полювання чоловік поранив лисицю, а потім вирішив добити тварину прикладом. Коли він притиснув лисицю до землі, вона випадково зачепила лапою спусковий гачок.

У лісі неподалік від села Старі Поддуби, яке розташоване в Гродненській області Білорусі, мисливець отримав поранення стегна і був госпіталізований. Чоловік стверджує, що його підстрелила лисиця.

40-річний житель села Старі Поддуби розповів, що під час полювання він поранив лисицю, а потім вирішив добити тварину прикладом. Коли він притиснув лисицю до землі, вона випадково зачепила лапою спусковий гачок, і рушниця вистрілила. Мисливець отримав наскрізне поранення стегна.

В даний час поранений білорус знаходиться в лікарні. Тим часом прокуратура Щучинського району Гродненської області почала перевірку за фактом події на полюванні. "Перевіряються всі версії, аж до тієї, що в мисливця могла стріляти інша людина, або він хотів вчинити самогубство", - повідомили в місцевих правоохоронних органах.

Полювати на лисиць у Білорусії дозволено круглий рік.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-bilorusiyi-lisicya-vistrilila-v-mislivcya-z-rushnici.html

Случайные улицы

ул. Копыловская ул. Трухановская ул. Артема ул. Ветряные горы ул. Толбухина ул. Пролетарская ул. Сеноманская ул. Мостицкая ул. Мичурина ул. Искровская ул. Рабочая пр. Курбаса Леся ул. Вербицкого - Архитектора ул. Житкова Бориса ул. Жмеринская ул. Линейная бульв. Высоцкого Владимира пер. Краматорский ул. Белгородская ул. Радиальная ул. Горбачова Емельяна ул. Монтажников ул. Сурикова ул. Энтузиастов ул. Набережная
Нас находят по поисковым запросам