Главная > Новости > Голий юнак вискочив з вікна і пошматував ножем випадкову перехожу

Голий юнак вискочив з вікна і пошматував ножем випадкову перехожу

Категория: Происшествия и криминал

У Латвії 22-річний хлопець на очах у багатьох людей вискочив з вікна і завдав жінці, яка проходила повз, більше 20 ударів ножем.

У латвійському місті Олайне 14 січня голий юнак напав з ножем на випадкову перехожу і завдав їй понад 20 ударів ножем. Від отриманих травм 55-річна жінка загинула.

Як повідомили у місцевій поліції, нападником виявився 22-річний хлопець.

Він раптово вискочив з відкритого вікна на першому поверсі будинку і накинувся на першу жінку, яка трапилася йому на очі.Жертва вбивці поверталася з магазину.

Свідками трагедії стали багато місцевих мешканців, в тому числі працівники магазину, які натиснули кнопку тривоги.На місце події негайно виїхали працівники охоронної фірми, муніципальної поліції Олайне і Державної поліції.

Нападника вдалося затримати приблизно в 100 метрах від місця події. Після затримання його передали медикам для обстеження.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/goliy-yunak-viskochiv-z-vikna-i-poshmatuvav-nozhem-vipadkovu-perehozhu.html

Случайные улицы

ул. Канальная ул. Гавро Лайоша ул. Доватора Генерала ул. Сеноманская ул. Магнитогорская ул. Квитки-Основьяненко ул. Юности пер. Чехова 1-й пл. Луначарского ул. Волго-Донская ул. Гаршина ул. Санаторная ул. Ревуцкого пер. Несторовский ул. Лютеранская ул. Дончука Василия ул. Коммунистическая ул. Беляшевского Академика ул. Студенческая ул. Пирятинская ул. Булгакова ул. Прорезная ул. Предславинская ул. Приколейная ул. Чернышевского
Нас находят по поисковым запросам
юнак голий голий хлопець