Главная > Новости > Продавець іграшок зґвалтував 96 дітей

Продавець іграшок зґвалтував 96 дітей

Категория: Происшествия и криминал

Педофіл заманював дітей в відлюдні місця і ґвалтував. Каже, через те, що у дитинстві він сам став жертвою ґвалтівника.

У Джакарті (Індонезія) 34-річний продавець іграшок зґвалтував 96 дітей. Всі жертви педофіла були у віці від 13 до 17 років.

На педофіла поліцейські вийшли, після того, як батьки одного хлопчика подали заяву про зникнення дитини. Хлопчика розшукували півтора місяця, протягом усього цього часу педофіл тримав його під замком і постійно ґвалтував.

На допиті чоловік зізнався, що зґвалтував близько 96 дітей у віці. Своїх жертв він вистежував на вулицях міста і заманював різними прийомами. Як з'ясували поліцейські, обвинувачений в дитинстві сам став жертвою ґвалтівника.

Нагадаємо, нещодавно в Голландії розгорівся скандал, пов'язаний з педофілією. Там працівник дошкільного закладу зґвалтував 50 дітей. Злочини він знімав на відео і поширював порнографію в інших країнах.

27-річний педофіл працював змінним вихователем в дитячих яслах, а також підробляв нянею. На роботу вихователем чоловік влаштувався в лютому 2007 року, а в якості бебісіттера злочинець пропонував послуги по Інтернету.

За словами поліції, заарештований причетний до безлічі зґвалтувань, точну кількість яких ще належить уточнити. Поки мова йде про 30-50 жертв, найстаршим з яких виповнилося всього 4 роки.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/prodavec-igrashok-zgvaltuvav-96-ditey.html

Случайные улицы

ул. Волжская ул. Кареловская ул. Золотоустовская ул. Клавдиевская пер. Народный ул. Ермака ул. Смоленская ул. Гвардейская ул. Микитенко Ивана ул. Добружская ул. Крутогорная ул. Старонаводницкая пер. Маршака ул. Грузинская ул. Нижнеюрковская ул. Черниговская ул. Севастопольская ул. Подлипко ул. Набережно-Корчеватская ул. Горенская пл. Кривоноса Петра ул. Медовая ул. Регенераторная пр. Перемоги ул. Балакирева
Нас находят по поисковым запросам
продавець іграшок у порно как насілують дітей