Главная > Новости > У Маріуполі студент вирішив зарубати матір сокирою, бо вона йому набридла

У Маріуполі студент вирішив зарубати матір сокирою, бо вона йому набридла

Категория: Происшествия и криминал

Студент заздалегідь спланував убивство матері. Жінці пощастило вижити, але в міліцію юнак зізнався: "Набридла вона мені, я її потім все одно вб'ю".

У Маріуполі 18-річний студент ПДТУ (Приазовського державного технічного університету) накинувся із сокирою на власну 44-річну матір. Він завдав їй два сильні удари в область голови та шиї, але жінці вдалося вижити.

Юнака затримали. На допиті в міліції він зізнався, що ретельно спланував вбивство, заздалегідь знайшов сокиру і навіть вивчав технічну сторону справи за відеофільмами.

Коли спроба не вдалася, він заявив: "Набридла вона мені, я її потім все одно вб'ю".

Жив студент разом з матір'ю у двокімнатній квартирі. Чотири роки тому жінка розлучилася з батьком підлітка, влаштувалася охоронцем на завод, сам же він закінчив школу і вступив на зварювальний факультет університету.

На сторінці хлопця в Інтернеті слідчі знайшли витяги з розділів "Книги Сатани", фільм "Анатомія насильства", і десятки похмурих фотографій.

"Я в шоці від того, що відбувається з нашою молоддю. Зараз розглядаються всі версії події, у тому числі зв'язок злочину з літературою та відеоматеріалами, якими захоплювався молодий чоловік", - прокоментував Олександр Туру, прокурор Жовтневого району Маріуполя.

Суд уже виніс постанову про арешт юнака, поки його звинувачують в замаху на умисне вбивство, і якщо його вина буде доведена, він опиниться за ґратами на строк від 7 до 15 років.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-mariupoli-student-virishiv-zarubati-matir-sokiroyu-bo-vona-yomu-nabridla.html

Случайные улицы

ул. Сеноманская ул. Полярная ул. Кустанайская ул. Константина Арефьева ул. Медвинская ул. Якуба Коласа пр. Воссоединения шоссе Бориспольское шоссе ул. Почайнинская ул. Муромская ул. Набережно-Крещатикская ул. Ушицкая пр. Правды ул. Сеченова ул. Сабурова Александра ул. Каунасская ул. Рахманинова ул. Молдавская ул. Старонаводницкая ул. Красноводская ул. Армейская ул. Красноткацкая ул. Шлихтера Академика ул. Макаровская ул. Малоземельная
Нас находят по поисковым запросам
вона все одно йому набридла вона йому набридла