Главная > Новости > Батьки на смерть затоптали свою дочку, виганяючи з неї бісів

Батьки на смерть затоптали свою дочку, виганяючи з неї бісів

Категория: Происшествия и криминал

Вирішивши, що в дочку вселився диявол, батьки затоптали її на смерть. Вони переконані: убивши в дочці біса, вони врятували її вічну душу.

У Воронежі 25-річна дівчина, мати двох дітей, загинула під час жорстокого обряду ексорцизму, влаштованого її батьками під час сімейного застілля з нагоди приїзду дочки.

Вирішивши що в дочку вселився диявол, подружжя затоптало її на смерть.

Як з’ясувалося, під час вечері почалася розмова на релігійні теми, і дівчина зізналася, що їй іноді ввижаються таємничі голоси в голові.

Заявивши, що, на їхню думку, в неї вселилася нечиста сила, побожні батьки переконали дочку, що позбутися від голосів їй допоможе обряд ексорцизму, тобто вигнання бісів. Для цього їй слід було випити 5 літрів святої води.

Коли дівчина не змогла впоратися з такою кількістю рідини, батько схопив її за руки, а мати стала насильно вливати їй у рот воду. При цьому вони були переконані, що дівчина відчайдушно виривається з тієї причини, що біси активно пручаються.

Поваливши дочку на підлогу, мати і батько стали стрибати на ній, поки нещасна не втратила свідомість. Будучи впевненими, що все зроблено правильно, вони очікували, що через три дні дівчина воскресне.

На ранок молодша сестра загиблої побачила страшні наслідки обряду і викликала "швидку допомогу". Проте врятувати дівчину вже не вдалося.

Батьки вбитої затримані. Вони пройдуть експертизу на психічну осудність, за результатами якої буде вирішено їхня подальша доля.

На превеликий подив слідчих, на допиті подружжя навіть не каялося, стверджуючи, що, убивши в дочці біса, вони врятували її вічну душу.

Источник: http://tsn.ua/svit/batki-na-smert-zatoptali-svoyu-dochku-viganyayuchi-z-neyi-bisiv.html

Случайные улицы

ул. Федьковича ул. Петровская ул. Зеленая ул. Матеюка Николая пр. Московский ул. Воздвиженская ул. Ермака бульв. Верховного Совета ул. Беретти Викентия ул. Нижнеключевая ул. Крупской пер. Садовый ул. Радченко Петра ул. Криворожская ул. Глазунова ул. Эстонская ул. Волховская ул. Героев Днепра ул. Парковая ул. Верхнеключевая ул. Федько Ивана пер. Полесский ул. Руданского Степана ул. Грекова Академика ул. Фиалковая
Нас находят по поисковым запросам
як позбутися від біса в душі що таке нечиста сила і як від неї позбутися