Главная > Новости > Скандальна ВР допоможе росіянам освоювати арктичний шельф

Скандальна ВР допоможе росіянам освоювати арктичний шельф

Категория: Финансы

BP візьме участь в освоєнні російського арктичного шельф.

"Роснєфть" і британська компанія BP досягли домовленості про спільне освоєння російського арктичного шельфу. Про це заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, відзначивши, що мова йде про ділянки із запасами нафти в п'ять мільярдів тонн і газу - в 10 трильйонів кубометрів.

Про досягнуті домовленості Путін заговорив під час зустрічі з керівництвом BP. Прем'єр підкреслив, що уряд Росії підтримує спільний проект двох компаній і "має намір створити найсприятливіший податковий і адміністративний режим при здійсненні цього проекту".

Про те, що "Роснефть" запропонувала BP спільну розробку арктичного шельфу, повідомлялося в серпні 2010 року. The Wall Street Journal писав, що натомість російська компанія попросила британську відмовитися від покупки частки в німецькій Ruhr Oel, оскільки побажала придбати її сама.

В даний час у "Роснєфті" і BP вже є спільний проект - розробка шельфу Сахаліну.

Источник: http://tsn.ua/groshi/skandalna-vr-dopomozhe-rosiyanam-osvoyuvati-arktichniy-shelf.html

Случайные улицы

ул. Синеозерная ул. Дыбенко Павла ул. Брестская ул. Букиной Раисы ул. Ирчана Мирослава ул. Ижаевича Ивана ул. Ярославская ул. Мукачевская пер. Харьковский ул. Ковалевской Софьи пер. Садовый ул. Олейника Степана ул. Милютенко ул. Доватора Генерала ул. Гоголевская пл. Контрактовая ул. Стратонавтов ул. Батуринская ул. Окипной Раисы ул. Попельнянская пер. Бакинский пер. Липский пер. Фроловский ул. Коцюбинского Михаила ул. Предславинская
Нас находят по поисковым запросам