Главная > Новости > В Україні заборонять кредитні спілки

В Україні заборонять кредитні спілки

Категория: Финансы

За словами голови МВС Могильова, редитні спілки не мають значення в економіці країни, але "часто завдають шкоди клієнтам".

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) ініціює заборону діяльності кредитних спілок. Про це міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив з трибуни Верховної ради в ході години запитань до уряду.

"Ми внесли пропозицію нагору, щоб кредитні спілки поховали ", - зазначив міністр.

За словами Могильова, кредитні спілки не мають великого значення в економіці країни, але дуже часто в результаті своєї діяльності завдають значної шкоди клієнтам.

Нагадаємо, у Національному банку України схиляються до думки, що валютне кредитування – це додаткові ризики для економіки, і розглядають можливість введення заборони на таке кредитування фізосіб.

"Нацбанк схиляється до думки, що валютне кредитування сьогодні для нашої економіки – це додаткові ризики, оскільки немає необхідних інструментів хеджування для позичальників", - заявив голова НБУ Сергій Арбузов.

За його словами, Нацбанк сьогодні розробляє відповідні законодавчі норми з приводу валютного кредитування і веде відповідні консультації з міжнародними фінансовими організаціями.

Источник: http://tsn.ua/groshi/v-ukrayini-zaboronyat-kreditni-spilki.html

Случайные улицы

ул. Челюскинцев ул. Кошевого Олега пер. Садовый ул. Примакова ул. Тепличная ул. Оболонская ул. Малиновского Маршала ул. Марко Вовчка ул. Ягодная ул. Старая Поляна ул. Спасская ул. Проводницкая ул. Панорамная пер. Фанерный ул. Ленина ул. Калачевская ул. Верхнеключевая ул. Игоревская ул. Боровая пер. Руднева пер. Охтырский ул. Ворошилова ул. Стальского Сулеймана пер. Кулибина пл. Вокзальная
Нас находят по поисковым запросам