Главная > Новости > Уряд обклав податком притулки для бездомних

Уряд обклав податком притулки для бездомних

Категория: Финансы

Кабінет міністрів своєю постановою скасував звільнення від ПДВ притулків для бездомних.

Кабінет міністрів скасував звільнення притулків для бездомних від сплати податку на додану вартість. Про це сказано постанові уряду №12 від 12 січня.

Цією постановою Кабмін скасував постанову уряду №573 від 27 квітня 1998 року.

"Установити, що операції з надання послуг з харчування та облаштування на нічліг у спеціально відведених для цього місцях особам, які не мають житла, звільняються від оподаткування на додану вартість", - було сказано у скасованій постанові.

Операції з надання послуг з харчування звільнялися від оподаткування на додану вартість відповідно до норм витрати продуктів харчування в будинках-інтернатах для людей літнього віку та інвалідів загального типу.

Операції з надання послуг з облаштування на нічліг звільнялися від оподаткування на додану вартість в обсягах, встановлюваних місцевими органами виконавчої влади з урахуванням соціальних потреб регіону та фінансових можливостей.

У грудні 2010 року Верховна рада посилила соціальний захист бездомних громадян.

Парламент вирішив створити соціально-реабілітаційні центри для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, і безпритульних дітей, а також визначив механізми запобігання дитячій безпритульності.

Також депутати встановили відповідальність за порушення прав бездомних на соціальний захист.

Источник: http://tsn.ua/groshi/uryad-obklav-podatkom-pritulki-dlya-bezdomnih.html

Случайные улицы

ул. Дубенская пер. Краматорский ул. Госпитальная ул. Петровская ул. 3-я линия пер. Кировоградский ул. Артема ул. Тешебаева ул. Дружбы ул. Горловская ул. Толбухина ул. Пестеля Павла ул. Электротехническая ул. Привокзальная ул. Соломенская ул. Терехина Алексея ул. Заднепровского Михаила ул. Красноткацкая ул. Кемеровская ул. Бойченко Александра ул. Говорова Маршала ул. Кроливницкого ул. Трутенко Онуфрия ул. Амурская ул. Кишиневская
Нас находят по поисковым запросам
нормами продуктів бездомних харчування бездомних