Главная > Новости > Білорусь зупинила імпорт українського пива

Білорусь зупинила імпорт українського пива

Категория: Финансы

За словами білоруської сторони, українські постачальники не хочуть приймати їх пропозицію щодо встановлення мінімальних цін на пиво.

Білорусь призупинила постачання пива з України. Про це сказав у четвер начальник сектора пивоварної галузі концерну "Белгоспищепром" Євген Марьошич.

"Українські постачальники не хочуть приймати нашу пропозицію щодо встановлення мінімальних цін на пиво", - пояснив він.

При цьому він нагадав, що 4 квітня 2010 року концерн ініціював антидемпінгове розслідування щодо поставок українського пива.

"При подачі заяви про початок розслідування ми провели аналіз імпорту пива, зокрема з України. Були встановлені факти демпінгу", - розповів начальник сектора.

За його даними, вартість українського пива на кордоні з Білорусією становить близько 25 американських центів за літр.

"Вони викупляють цілі полиці в магазинах і збивають ціни на білоруське пиво", - сказав він.

Він повідомив, що імпортне пиво займає 30% білоруського ринку.

"Якщо Росія останні 3 роки стоїть практично на одному й тому ж рівні, то Україна з 2005 року збільшила поставки в 12 разів", - додав Марьошич.

За його даними, за 11 місяців 2010 року загальний імпорт пива до Білорусії становив 12,9 млн. декалітрів, із них на Україну припало 4,3 млн.

Источник: http://tsn.ua/groshi/bilorus-zupinila-import-ukrayinskogo-piva.html

Случайные улицы

ул. Кондратюка Юрия ул. Лейпцигская ул. Гайдай Зои ул. Клименко Ивана ул. Выдубицкая пер. Руднева ул. Полянская ул. Межигорская ул. Добрынинская ул. Загороднего Михаила пер. Левадный ул. Валковская ул. Рижская ул. Вильнюсская пл. Михайловская ул. Берестецкая пер. Михайловский ул. Кареловская ул. Новополевая ул. Серкова Академика ул. Метрологическая ул. Киевская ул. Львовская ул. Коростенская пер. Цимбалов Яр
Нас находят по поисковым запросам