Главная > Новости > Фірташ став спонсором футбольного клубу

Фірташ став спонсором футбольного клубу

Категория: Финансы

Мільярдер Дмитро Фірташ зацікавився футболом - він виділив гроші на утримання команди другої ліги з Рівного та реконструкцію місцевого стадіону.

Скандально відомий український бізнесмен, власник ВАТ "Рівнеазот" Дмитро Фірташ узяв на утримання команду другого дивізіону ФК "Верес" з міста Рівного.

"За ініціативи голови ОДА Василя Берташа ми зустрілися з Дмитром Фірташем і він пообіцяв виділити півтора мільйони гривень у рік на утримання команди "Верес", - повідомив мер Рівного Володимир Хомко, інформує сайт вболівальників клубу.

За словами Хомка, зараз на утримання клубу витрачається біля 200 тисяч гривень: із міського бюджету 100 тисяч і стільки ж з обласного.

"Тому обіцяні півтора мільйони – це велика різниця в порівнянні із тим що ми мали. Плюс ще додамо з бюджету деякі кошти. І за два мільйони вже команду більш-менш нормально можна утримувати в другій футбольній лізі", - зазначив він.

"А за 200 тисяч - це просто нереально. Навіть дворову команду за таку суму не утримаєш", - підкреслив Хомко. При цьому він наголосив, що "Верес" уже давно не є комунальною командою, а приватною структурою.

Чиновник також повідомив, що власник "Рівнеазоту" пообіцяв виділити 12,5 мільйони гривень на ремонт стадіону "Авангард".

Цього року на зимову перерву гравці ФК "Верес" - єдиного професійного футбольного клубу області - пішли, посідаючи останнє місце в турнірній таблиці другої футбольної ліги. За 14 матчів рівняни не спромоглися здобути жодного очка.

Источник: http://tsn.ua/groshi/firtash-stav-sponsorom-futbolnogo-klubu.html

Случайные улицы

ул. Сергиенко Ивана ул. Сырецко-Садовая ул. Дегтярная ул. Буденного ул. Совская бульв. Кольцова ул. Каменяров пер. Красноармейский пер. Ярославский ул. Добружская ул. Смолича Юрия ул. Рогнединская ул. Живописная пер. Щусева ул. Невская пл. Львовская ул. Осенняя пер. Кецховели Ладо ул. Сапернр-Слободская ул. Кунанбаева Абая бульв. Тараса Шевченко ул. Литвиненко-Вольгемут ул. Молдавская ул. Фастовская ул. Заломова Петра
Нас находят по поисковым запросам
утримання футбольного клубу