Главная > Новости > СБ: світова економіка повільно, але стабільно росте

СБ: світова економіка повільно, але стабільно росте

Категория: Финансы

За прогнозами, ріст світового внутрішнього валового продукту (ВВП), що склав в 2010 році 3,9%, в новому році сповільниться до 3,3%.

Світова економіка вступає у фазу повільного, але досить стабільного росту, який продовжиться в 2011 і 2012 роках.

Про це говориться в доповіді світового банку (СБ).

За прогнозами експертів, ріст світового внутрішнього валового продукту (ВВП), що склав в 2010 році 3,9%, в новому році сповільниться до 3,3%. У 2012 році експерти чекають ріст ВВП до рівня 3,6%.

Раніше, 10 січня, центральні банки найбільших країн попередили в про загрозу нового поштовху інфляції в країнах, що швидко розвиваються, і пообіцяли тримати під контролем ціновий тиск.

Також 5 січня, Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) попередило, що високі ціни на нафту погрожують ходу економічного одужання розвинених держав в цьому році.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Микола Азаров раніше заявив, що 2011 рік буде доволі складним для економіки країни.

"У цілому 2011 рік буде доволі складним, враховуючи завдання, які ставляться перед країною, а також непевну ситуацію на світових ринках", – заявив Азаров.

Источник: http://tsn.ua/groshi/sb-svitova-ekonomika-povilno-ale-stabilno-roste.html

Случайные улицы

ул. Криничная ул. Лаболаторная пр. Григоренко Петра пер. Хорива ул. Кадетский Гай ул. Ужгородская ул. Павловская ул. Якуба Коласа ул. Белецкого Академика ул. Красноармейская ул. Бонч-Бруевича пер. Автозаводской ул. Строкача Тимофея ул. Глазунова ул. Бабушкина ул. Янтарная ул. Газопроводная проезд Глубочицкий ул. Автопарковая ул. Чешская пл. Спивака Михаила ул. Букиной Раисы пер. Ульянова Владимира пл. Театральная ул. Политехническая
Нас находят по поисковым запросам