Главная > Новости > "Нафтогаз" пробачив Фірташу майже мільярд

"Нафтогаз" пробачив Фірташу майже мільярд

Категория: Финансы

Фінал затяжного спору виглядає дивно, адже у держкомпанії були всі шанси здобути в ньому перемогу.

НАК "Нафтогаз України" відмовився від претензій до підконтрольній Дмитру Фірташу ЗАТ "Укргаз-енерго" в розмірі 860 млн гривень.

Зокрема, 1 січня 2011 року набула чинності постанова Київського апеляційного господарського суду від 21 грудня 2010 року, яким НАК було відмовлено у стягненні цієї суми з газотрейдера.

Такий фінал цього затяжного спору виглядає дивно, адже у держкомпанії були всі шанси здобути в ньому перемогу.

Головним козирем для юристів "Нафтогазу" було те, що "Укргаз-енерго" в період своєї активної господарської діяльності неодноразово порушив свої зобов'язання з оплати послуг на транспортування газу.

Зокрема, згідно підписаного між ЗАТ і "дочкою" НАК - "Укртрансгазом" п'ятирічного договору, трейдер повинен був оплачувати послуги з транспортування блакитного палива в три етапи.

Перший - вносити 1-го числа кожного місяця передоплату у розмірі 40% від вартості послуг з прокачування запланованого місячного обсягу.

Другий - до 15-го числа кожного місяця сплатити ще 30% вартості послуг запланованого місячного обсягу.

Третій - у кінці місяця остаточно розрахуватися за фактично надані послуги.

Источник: http://tsn.ua/groshi/naftogaz-probachiv-firtashu-mayzhe-milyard.html

Случайные улицы

ул. Бойко Ивана ул. Якутская ул. Сырецкая ул. Сквирская ул. Танковая пер. Электриков ул. Васильченко ул. Кудрявская ул. Сергиенко Ивана ул. Большая Окружная ул. Сажина ул. Новоконстантиновская ул. Бондарская дорога Большая Кольцевая ул. Фрунзе пр. Навои Алишера ул. Смолича Юрия пер. Бурмистенко ул. Трехсвятительская ул. Любарская пер. Котовского ул. Руставели Шота пер. Путивльский ул. Сретенская ул. Зализника Максима
Нас находят по поисковым запросам