Главная > Новости > На Полтавщині закодований від алкоголю юнак зірвався і убив двох людей

На Полтавщині закодований від алкоголю юнак зірвався і убив двох людей

Категория: Происшествия и криминал

У 23-річного хлопця, який пройшов процедуру "кодування", стався спалах гніву, коли сусід-пенсіонер відмовився дати йому цигарки. Юнак жорстоко забив до смерті двох людей.

У селі Харсики Полтавської області 23-річний юнак жорстоко убив подружжя пенсіонерів. Хлопця розлютило те, що старенький відмовився дати йому цигарку. Причино ж спалаху гніву, на думку психологів, стало те, що молодик був закодований від алкоголю, а на новорічні свята "зірвався".

На місці злочину міліція виявила тіла 62-річного чоловіка і 52-річної жінки. В оселі пенсіонерів були закривавлені стіни, посуд, підлога. У будинку підозрюваного правоохоронці знайшли одяг і взуття у крові, і юнак одразу зізнався у скоєному.

На допиті затриманий розповів, що увечері прийшов до пенсіонерів просити цигарки. Відмова господаря його розлютила. Під руку трапилося пічне металеве кільце та ніжка від кухонного столу. Він забив односельця на смерть, а потім убив і його дружину як "небажаного свідка".

Єдиним поясненням своїм діям вбивця називає спиртне. Мовляв, тривалий час він не пив, бо був "закодований", а на новорічні свята не витримав і знову почав вживати спиртне.

Психіатри вкрай негативно ставляться до процедури "кодування", не важливо, чи це вживлення ампули зі спецпрепаратом, чи гіпноз. Після цієї процедури навіть невелика доза спиртного може викликати неадекватну поведінку, тому дану категорію людей лікарі схильні зараховувати до групи ризику.

"Людина здатна на агресивні дії, тобто, якщо в руках у неї виявиться ніж чи якийсь важкий предмет, ця агресія може бути спрямована на побиття, завдання тілесних ушкоджень", - розповіла лікар-психіатр Олена Балинська.

"Що робить психіатр у момент гіпнозу: натискає на очні яблука - це біль, це дуже боляче, а також натискає на сонячне сплетіння. Вживає він спиртне - і тут підсвідомість видає: тобі зараз боляче, він відчуває цю біль, у нього болить кишечник, у нього болять всі внутрішні органи", - пояснила вона.

Утім, у судовій психіатрії дуже рідко зважають на наслідки так званого "патологічного сп'яніння". Нині за вбивство двох людей затриманому загрожує 15-ти річне ув'язнення.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/drama-na-poltavschini.html

Случайные улицы

ул. Княжий Затон ул. Левадная ул. Толстого Льва пер. Георгиевский ул. Зеленогорская бульв. Роллана Ромена ул. Вереснева ул. Франко Ивана ул. Живописная шоссе Чапаевское ул. Крыленко пер. Черешневый пер. Минский ул. Кудряшова Николая ул. Джалиля Мусы ул. Матеюка Николая ул. Приветная ул. Копыловская ул. Садовая пер. Бестужева Александра ул. Сквирская ул. Дашавская бульв. Лепсе Ивана ул. Краснопольская ул. Залки Мате
Нас находят по поисковым запросам