Главная > Новости > Програміст почав ґвалтувати падчерок, коли дружина лягла в лікарню

Програміст почав ґвалтувати падчерок, коли дружина лягла в лікарню

Категория: Происшествия и криминал

У Москві затримали інженера-програміста, який впродовж півроку ґвалтував 9-річну та 10-річну доньок своєї дружини від першого шлюбу.

Чоловік сексуально знущався над дітьми своєї дружини від першого шлюбу
У Москві заарештували програміста, якого звинувачують у зґвалтуванні двох малолітніх падчерок дев'яти і десяти років.

Під час з'ясування всіх обставин справи виявилося, що чоловік, який працює в одній з фірм інженером-програмістом, почав ґвалтувати дівчаток, коли жінка влітку минулого року лягла в лікарню.

"Після виходу з лікарні жінка помітила різку зміну в поведінці дочок, які були пригноблені, часто плакали і не хотіли, щоб мама йшла без них в магазин, щоб не залишатися наодинці з вітчимом. У розмові з дітьми жінка дізналася страшні подробиці їхнього перебування з чоловіком , після чого одразу звернулася до міліції", - розповів представник правоохоронних органів.

За версією слідчих, чоловік продовжував ґвалтувати дітей і після того, як їхня мати виписалася з лікарні.

"Під час обшуку в квартирі затриманого оперативники знайшли інтимно-гігієнічні мастила, а також інші предмети для інтиму з секс-шопа", - сказав представник УВС.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/programist-pochav-gvaltuvati-padcherok-koli-druzhina-lyagla-v-likarnyu.html

Случайные улицы

ул. Донецкая ул. Светлицкого ул. Сажина ул. Лаврухина Николая ул. Тампере пер. Ясный ул. Залки Мате ул. Крылова ул. Радужная ул. Дундича Олеко ул. Цюрупинская ул. Шахтерская пр. Перемоги пер. Верхний ул. Кареловская ул. Псковская ул. Милославская ул. Криворожская ул. Добружская ул. Пушкинская ул. Львовская ул. Островского Николая ул. Хмельницкого Богдана ул. Сеноманская ул. Светлогорская
Нас находят по поисковым запросам
секс с падчеркой