Главная > Новости > 14-річний хлопець убив дівчинку, призначивши їй зустріч у Facebook

14-річний хлопець убив дівчинку, призначивши їй зустріч у Facebook

Категория: Происшествия и криминал

У Литві підліток познайомився у соціальній мережі зі своєю одноліткою та запропонував їй зустрітися у Вільнюсі. Згодом на зупинці знайшли її напівоголене мертве тіло.

14-річний литовський хлопчик зізнався у вбивстві дівчинки, якій він призначив зустріч через Facebook.

Вбивця познайомився з майбутньою жертвою, яка жила у місті Алітус, в соціальній мережі. Підлітки домовилися, що зустрінуться у Вільнюсі. Ця подорож стала для дівчинки останньою – її напівоголене мертве тіло знайшли на одній з автобусних зупинок міста.

Інші деталі вбивства не оприлюднюються, зокрема, через те, що його фігуранти є неповнолітніми.

Однак варто зауважити, що соціальні мережі останнім часом усе частіше стають або шляхом зв'язку вбивці з жертвою, або мотивом для вбивства.

Так, у Києві під час новорічних свят 20-річні закохані посварилися через статус у соцмережі "Вконтакте" – дівчина хотіла добавити хлопця у свій "сімейний статус", а він був проти. У результаті молоді люди побилися, і юнак, не розрахувавши своїх сил, задушив подружку її ж власними панчохами.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/14-richniy-hlopec-ubiv-divchinku-z-yakoyu-poznayomivsya-cherez-facebook.html

Случайные улицы

ул. Тимирязевская ул. Коростенская ул. Бутлерова Академика ул. Краковская ул. Нищинского Петра пл. Тульская ул. Дашавская ул. Трублаини Николая ул. Шлихтера Академика ул. Затевахина Полковника ул. Водников ул. Новороссийская ул. Хорива ул. Машинистовская ул. Выборгская ул. Глубочицкая ул. Ватутина пр. Тычины Павла пер. Зелинского Академика ул. Михайловская наб. Русановская ул. Павленко ул. Якира ул. Огарева ул. Подлипко
Нас находят по поисковым запросам