Главная > Новости > У Харкові старший брат убив і розчленував молодшого

У Харкові старший брат убив і розчленував молодшого

Категория: Происшествия и криминал

24-річний юнак, в якого часто була дерпесія, зарубав сокирою свого 22-річного брата. Щоб приховати злочин, він розчленував його тіло на шість шматків і заховав у себе ж на горищі.

Мешканець Харкова під час святкування Нового року вбив і розчленував свого 22-річного молодшого брата.

Із заявою про зникнення сина до міліції звернулася його матір. Під час розслідування правоохоронці встановили, що зниклий проживав із 24-річним братом, а їхні батьки у розлученні, живуть в різних районах Харкова та до синів особливого інтересу не виявляють.

Останнім хлопця і бачив його брат, з яким вони разом зустрічали Новий рік. Він розповів оперативникам, що на горищі, над своєю квартирою, вони обладнали житлову кімнату, поставили там диван і стіл з комп'ютером і саме там, на технічному поверсі будинку, відзначали свято. Випили пива і лягли спати, а вранці молодший кудись зник.

Водночас під слідства міліціонери виявили, що брати ніде не навчалися і не працювали, часто сварилися між собою. У новорічну ніч, близько години ночі, після спільного розпиття алкогольних напоїв старший брат вирішив позбутися родича, оскільки той до нього чіплявся і постійно погрожував розправою.

У момент, коли молодший заснув, старший взяв з квартири сокиру, підійшов до сплячого родича і завдав кілька ударів в скроню. Від отриманих травм юнак помер на місці.

Щоб приховати сліди злочину, брат убитого з допомогою кухонного ножа розчленував труп на шість частин, які розклав по сміттєвих пакетах. Потім відніс останки в один з далеких кутів технічного поверху, прикрив картоном і замазав мастикою.

На технічному поверсі будинку працівники міліції виявили частини тіла загиблого. Речові докази (сокира, ніж) вилучені.

З'ясувалося, що старший брат вже кілька років перебуває на обліку в психдиспансері. Неодноразово перебував у депресивному стані, а одного разу навіть намагався покінчити життя самогубством.

Наразі він затриманий, порушено кримінальну справу за статтею "вбивство".

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-harkovi-starshiy-brat-ubiv-i-rozchlenuvav-molodshogo.html

Случайные улицы

ул. Лобачевского ул. Карпинского Академика ул. Загороднего Михаила ул. Керченская ул. Клиническая ул. Бахмачская ул. Примакова ул. Краснова Николая ул. Гвардейская ул. Студенческая ул. Оборонная ул. Крамского Ивана ул. Вишняковская шоссе Харьковское пл. Леси Украинки ул. Кравчука Михаила ул. Полярная ул. Олевская ул. Радостная ул. Питерская ул. Кожемяцкая ул. Шахтерская ул. Кибальчича Николая пер. Шевченко ул. Картвелишвили
Нас находят по поисковым запросам