Главная > Новости > Жінка врятувалась від ґвалтівника, відкусивши йому пеніс

Жінка врятувалась від ґвалтівника, відкусивши йому пеніс

Категория: Происшествия и криминал

Росіянка, яку намагався зґвалтувати 24-річний хлопець, вкусила його за інтимне місце. Нападника затримали у лікарні.

У місті Дзержинськ Нижегородської області Росії затримали 24-річного чоловіка, який намагався зґвалтувати жінку. Жертва відкусила насильнику дітородний орган і він опинився в лікарні.

Продавщиця одного з місцевих підприємств поверталася додому, коли на неї напав незнайомий чоловік. Жінка почала вириватися, але чоловік міцно тримав свою жертву в руках.

"Пригода сталася на території дитячої міської лікарні. Постраждала кликала на допомогу, але коли зрозуміла, що навколо нікого немає, розвернулася до ґвалтівника і вкусила його за інтимне місце. Чоловік ледве не втратив свідомість від болю, і в цей момент потерпілій вдалося втекти", - розповіли слідчі.

Підозрюваного затримали у відділенні міської лікарні, куди він звернувся за медичною допомогою. Порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, минулого року також у Росії, але в Пермському краї, 40-річна жінка відрізала пеніс зрадливому коханцю – уже через хвилину чоловік помер через сильну втрату крові.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/zhinka-vryatuvalas-vid-gvaltivnika-vidkusivshi-yomu-penis.html

Случайные улицы

ул. Шепелева Николая ул. Голосеевская ул. Жукова Маршала ул. Кишиневская ул. Нововокзальная ул. Смирнова-Ласточкина ул. Добрососедская ул. Серповая ул. Подгорная ул. Подлипко ул. Тимошенко Маршала ул. Соломенская ул. Донца Михаила ул. Экскаваторная пер. Чеховский пр. 40-летия Октября ул. Одоевского ул. Дубровицкая ул. Ижаевича Ивана пр. Героев Сталинграда ул. Щекавицкая ул. Нижнеключевая ул. Усенко Павла ул. Стельмаха Михаила пер. Краматорский
Нас находят по поисковым запросам