Главная > Новости > Хлопець задушив кохану її ж панчохами через статус "Вконтакте"

Хлопець задушив кохану її ж панчохами через статус "Вконтакте"

Категория: Происшествия и криминал

Під час святкування новорічних свят між парою сталася сварка через статус "Вконтакте". Хлопець з дівчиною почали битися, в результаті чого він задушив її панчохами.
 
У Києві 20-річні коханці посварилися через статус у соцмережі "Вконтакте", після чого хлопець вбив свою дівчину.

Трагедія відбулася під час новорічних свят. Про це повідомив керівник Святошинського РУ МВС у Києві Тетяна Малишева.

За її словами, молоді люди, які зустрічалися недовго, але останні дні проводили разом, прийшли до друзів. У якийсь момент вони залишилися у квартирі наодинці. Дівчина вирішила переглянути свою сторінку на сайті соціальної мережі "Вконтакте". Вона запропонувала хлопцю додати у свою особисту інформацію його, тобто у розділ "сімейний стан". Хлопець виступив проти такої ідеї.

Молоді люди вже випили алкоголю і між ними почалася сварка, яка переросла у бійку. Хлопець не врахував свої сили і почав душити подругу її панчохами. У відповідь вона кілька разів його вдарила. Потім, за словами вбивці, все було у тумані. Коли він прокинувся, панчохи були у нього в руках, а дівчина лежала на підлозі і не дихала.

Перелякавшись, хлопець почав дзвонити у "швидку". Медики, які прибули на місце вже просто констатували смерть.

Молодий хлопець затриманий. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, у жовтні чоловік зарізав дружину-студентку. Мотивом вбивства стало те, що дівчина виклала на своїй сторінці в соцмережі Вконтакте одну зі своїх найкращих фотографій.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/hlopec-zadushiv-kohanu-yiyi-zh-panchohami-cherez-status-vkontakte.html

Случайные улицы

ул. Пушкина ул. Проводницкая ул. 1-я линия ул. Радиальная ул. Краковская ул. Линейная ул. Бабушкина ул. Карбышева Генерала ул. Скоропадского Павла ул. Нижний Вал ул. Пуща-Водицкая ул. Якуба Коласа ул. Тепличная ул. Шпака Николая ул. Сагайдака Степана ул. Баренбойма пл. Контрактовая ул. Коцюбинского Юрия ул. Азербайджанская ул. Днепродзержинская ул. Полтавская пер. Десятинный ул. Бахмачская ул. Новаторов ул. Жулянская
Нас находят по поисковым запросам
статуси вконтакте про кохану дівчину