Главная > Новости > Через ревнощі до екс-дружини, чоловік задушив доньку

Через ревнощі до екс-дружини, чоловік задушив доньку

Категория: Происшествия и криминал

Чоловік розлучився зі своєю дружиною, але продовжував її ревнувати. Коли вона не повернулася ночувати додому, він вбив малолітню доньку.

У Новосибірській області чоловік задушив дівчинку після того, як його дружина пішла з дому зі своєї ініціативи.

Перед розправою над дочкою чоловік відправив колишній дружині цинічне SMS-повідомлення, в якому пообіцяв, що жінка запам'ятає цей день надовго.

"Чоловік 1979 року народження проживав у квартирі разом зі своїм батьком, колишньою дружиною і дочкою, - пояснює співробітник прес-служби ГУВС по Новосибірській області Антон Сурнін. - Шлюб з жінкою був розірваний ще в 2008 році, але батьки дівчинки як і раніше проживали разом".

Розлучення і припинення близьких відносин не завадили главі сімейства, як і раніше ревнувати екс-дружину. Особливо гострі напади гніву виникали у підозрюваного, коли жінка не ночувала вдома. До всього іншого, чоловік зловживав спиртним.

13 січня розлучена жінка знову залишила квартиру, і це привело її родича в сказ. Відправивши колишній дружині погрозливе SMS, ревнивець неабияк випив, а потім задушив власну дочку. Після затримання дітовбивця дав свідчення і заявив, що в усьому розкаюється.

"Зараз громадянин перебуває під арештом. Йому загрожує покарання, передбачене частиною 2 статті 105 КК РФ", - додав Антон Сурнін. За цією статтею чоловікові загрожує до двадцяти років позбавлення волі. Втім, за законом підозрюваного ще чекає психіатрична експертиза, яка повинна перевірити його осудність.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cherez-revnoschi-do-eks-druzhini-cholovik-zadushiv-donku.html

Случайные улицы

пл. Новороссийская ул. Лаболаторная ул. Липская ул. Беломорская пер. Липский ул. Мартиросяна ул. Кобзарская ул. Цулукидзе пл. Перемоги ул. Кирпоноса пр. Краснозвездный ул. Лисичанская пер. Гродненский ул. Вереснева ул. Соляная ул. Полевая ул. Каштановая ул. Якутская пр. Минский ул. Привокзальная ул. Яблочная ул. Новоконстантиновская ул. Булгакова ул. Сортировочная пер. Орловский
Нас находят по поисковым запросам