Главная > Новости > В Одесі жінка молотком вбила власну матір

В Одесі жінка молотком вбила власну матір

Категория: Происшествия и криминал

В результаті конфлікту з мамою, дочка взяла молоток і вдарила її кілька разів по голові.

14 січня в міліцію надійшло повідомлення про те, що за місцем проживання померла 70-річна пенсіонерка, яка живе на вулиці Бочарова в Одесі. Тіло жінки було направлено на судмедекспертизу. Експерти встановили, що причиною смерті одеситки стали забиті рани голови.

У ході оперативно-розшукових заходів була затримана 36-річна дочка загиблої. Вона зізналася, що 13 січня в результаті конфлікту кілька разів ударила свою матір молотком по голові. Жінка затримана, вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, в Росії 39-річна жінка-маніячка протягом 8 років вбила 17 пенсіонерок молотком.

Маніячка орудувала з 2002 року, більша частина злочинів були здійснені в російському місті Красноуфімську, Свердловської області.

Всі розправи здійснювалися за одним сценарієм, потім у квартирах влаштовувався погром. Іноді злочинниця забирала собі щось з дрібних цінностей.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/v-odesi-zhinka-molotkom-vbila-vlasnu-matir.html

Случайные улицы

ул. Дончука Василия ул. Синеозерная пер. Георгиевский ул. Инженерная ул. Каштановая ул. Тарасовская пл. Спортивная ул. Садовая ул. Юры Гната ул. Белицкая ул. Резницкая ул. Добрососедская бульв. Дружбв Народов пер. Шевченко ул. Верещагина ул. Балакирева пер. Чехова 1-й ул. Тальновская ул. Доватора Генерала ул. Грозненская ул. Лазо Сергея ул. Крещатик ул. Берковецкая ул. Охотская ул. Борщаговская
Нас находят по поисковым запросам