Главная > Новости > Пенсіонер 20 разів зґвалтував 10-річну доньку своєї коханки

Пенсіонер 20 разів зґвалтував 10-річну доньку своєї коханки

Категория: Происшествия и криминал


61-річний чоловік протягом двох років ґвалтував дитину своєї співмешканки, сподіваючись, що вона не зрозуміє, що насправді відбувається.

В Іжевську 61-річний чоловік протягом двох років ґвалтував неповнолітню дочку своєї коханки.

Як повідомляють у Слідчому управлінні слідчого комітету Удмуртської республіки, чоловік проживав разом зі своєю 32-річною співмешканкою та її 10-річною дочкою.

Пенсіонер, усвідомлюючи, що дитина не може розуміти характер і значення скоєних з ним дій, вирішив задовольнити свої сексуальні примхи. Робив він це, коли коханки не було вдома.

За версією слідства, з осені 2008 року по грудень 2010 року чоловік не менше 20 разів здійснював щодо дитини насильницькі дії сексуального характеру.

За скоєння цього особливо тяжкого злочину педофілу загрожує до 20 років позбавлення волі.

Нагадаємо, днями у Москві заарештували програміста, якого звинувачують у зґвалтуванні двох малолітніх падчерок дев'яти і десяти років.

Під час з'ясування всіх обставин справи виявилося, що чоловік, який працює в одній з фірм інженером-програмістом, почав ґвалтувати дівчаток, коли жінка влітку минулого року лягла в лікарню.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/pensioner-20-raziv-zgvaltuvav-10-richnu-donku-svoyeyi-kohanki.html

Случайные улицы

бульв. Кольцова ул. Воровского ул. Никопольская ул. Ирпенская ул. Землянская ул. Златопольская ул. Нестерова ул. Горловская ул. Институтская ул. Школьная ул. Пролетарская ул. Залки Мате пр. Маяковского Владимира пл. Франко Ивана ул. Гомельская пер. Политехнический ул. Двинская ул. Краковская аллея Петровская ул. Фадеева ул. Грекова Академика ул. Микитенко Ивана ул. Любарская ул. Верховинная ул. Юнкерова Николая
Нас находят по поисковым запросам