Главная > Новости > Бабуся викинула з вікна внучку через ненависть до її батька

Бабуся викинула з вікна внучку через ненависть до її батька

Категория: Происшествия и криминал

Жінці не сподобався наречений дочки, від якого та завагітніла. Тому вона вмовила дочку приховати вагітність, сама прийняла пологи і викинула маля з 9-ого поверху. Винною себе не визнає.

У Томській області (РФ) бабуся викинула у вікно новонароджену внучку через те, що їй не подобався батько дівчинки.

50-річна жінка сама таємно прийняла пологи у своєї дочки. Як тільки маля з'явилося на світ, бабуся викинула його з вікна. Квартира жінки розташована на 9-му поверсі, і, природно, дитина, впавши з такої висоти на бетонну доріжку, загинула.

Мотиви, які штовхнули жінку на холоднокровне вбивство, слідством поки не розголошуються. Однак з неофіційних джерел стало відомо, що загибла дівчинка була небажаною дитиною для бабусі, якій не подобався наречений дочки.

Жінка нібито була категорично проти зустрічей дочки з залицяльником, а, дізнавшись про вагітність дочки, вмовила її приховувати цей факт і, очевидно, спробувала вмовити доньку тримати в таємниці і факт вбивства дитини.

Але зберегти скоєне в секреті не вийшло: сусіди виявили тіло дівчинки, і вже через добу міліція знайшла породіллю, яка у всьому зізналася.

Вироком Томського обласного суду жінці призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з відбуванням у колонії загального режиму.

Але поки вирок не вступив у законну силу і може бути оскаржений. За неофіційною інформацією, жінка відмовляється визнавати свою провину і навіть подала касацію до Верховного Суду Росії.

Нагадаємо, у жовтні московські міліціонери затримали жінку, яка у стані алкогольного сп'яніння задушила маленьку внучку, а тіло викинула у сміттєпровід.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/babusya-vikinula-z-vikna-vnuchku-cherez-nenavist-do-yiyi-batka.html

Случайные улицы

ул. Сергиенко Ивана ул. Большая Житомирская ул. Лумумбы Патриса ул. Платоновская ул. Ковпака ул. Плещеева спуск Смородинский ул. Бабушкина ул. Кисловодская ул. Резервная ул. Жуковского Василия пер. Фанерный ул. Пугачева ул. Бердянская пр. Броварской ул. Заречная пер. Полесский ул. Никольско-Ботаническая ул. Профинтерна ул. Гончарная ул. Кибальчича Николая пер. Попова ул. Зеленогорская ул. Межевая ул. Градинская
Нас находят по поисковым запросам