Главная > Новости > На Одещині бабуся молотком забила дідуся, а сама повісилась

На Одещині бабуся молотком забила дідуся, а сама повісилась

Категория: Происшествия и криминал

71-річна пенсіонерка після сварки кілька разів вдарила свого чоловіка молотком по голові, а потім повісилася на газовій трубі.

У смт Великодолинське Овідіопольського району Одеської
області літня жінка до смерті забила молотком свого чоловіка. Про це повідомив відділ зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Одеській області.

Співробітники міліції встановили, що ввечері 17 січня 71-річна пенсіонерка після сварки нанесла декілька ударів молотком по голові свого чоловіка.

Чоловік від отриманих ушкоджень загинув на місці. Після вбивства жінка вийшла на подвір'я, де повісилася на газовій трубі.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в Новомосковську Дніпропетровської області 61-річна місцева мешканка задушила свого 62-річного чоловіка, щоб він не страждав від болю у спині.

Після надання необхідної допомоги хворому, бабуся звернулася до міліції, де і розповіла, що вбила свого чоловіка.

Як пояснила пенсіонерка, чоловік сам попросив його вбити, тому що страждав від сильного болю в спині. Жінка з розумінням поставилася до прохання чоловіка, взяла мотузку і задушила його.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-odeschini-babusya-molotkom-zabila-didusya-a-sama-povisilas.html

Случайные улицы

ул. Гетмана Вадима ул. Кунанбаева Абая пер. Виноградный ул. Ямская пл. Тульская бульв. Дарницкий ул. Петровская ул. Ермака ул. Малиновского Маршала пер. Госпитальный ул. Социалистическая ул. Мыльчакова ул. Донская ул. Тверская ул. Руданского Степана пер. Бурмистенко ул. Донца Михаила ул. Минская ул. Баренбойма ул. Комсомольская ул. Ползунова ул. Кожемяцкая ул. Сосниных Семьи ул. Боровиковского ул. Белгородская
Нас находят по поисковым запросам
на одещині бабуся молотком забила дідуся, а сама повісилась