Главная > Новости > На Тернопільщині батько катував 4-річну доньку на очах у п’яної матері

На Тернопільщині батько катував 4-річну доньку на очах у п’яної матері

Категория: Происшествия и криминал

Дитина два дні терпіла біль у зламаній ніжці, щоб плачем не спровокувати ще страшніше покарання. А батьки в цей час пили горілку та лаялися.

У Тернополі під час Різдвяних свят батько катував 4-річну доньку на очах у п'яної матері та зламав дитині гомілку. Два дні дівчинка терпіла страшний біль, аби не плакати і не дратувати батьків, для яких стусани стали єдиним методом "виховання".

Про це повідомив 19 січня начальник ВКМСД Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ Андрій Кульчицький.

Невідомо, чи вижила б дитина, якби не міліціонери, котрі приїхали розбороняти подружжя, що після розпитої пляшки гучно з'ясовувало взаємини. Прибувши на виклик, правоохоронці побачили маленьку дівчинку, котра лежала на ліжку та кривилася від болю.

"Нога дівчинки була розпухла та синя. Лікарі швидкої, які оперативно приїхали на місце події, одразу запідозрили перелом і доправили дитину до обласної лікарні. Рентгенівський знімок підтвердив – у дівчинки закритий перелом лівої гомілки", – зазначив Андрій Кульчицький.

Невдовзі стало відомо, що травма – результат батьківського "виховання". Тато спочатку намагався за непослух заштовхати дитину у куток, а коли вона впала, наступив їй на ногу. П'яна матір мовчки спостерігала над знущаннями.

Наразі дівчинка перебуває у лікарні. Правоохоронці збирають матеріали, аби порушити проти чоловіка кримінальну справу за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень і притягнути подружжя до відповідальності за злісне невиконання батьківських обов'язків.

Окрім того, як з'ясувалося, чоловік і жінка вже мають судимості за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, а голова сім'ї ще й за те, що спричинив смерть потерпілому – тоді жертвою ката стала рідна матір.

Нагадаємо, у вересні минулого рокі на Донеччині прийомна мати забила дитину до смерті через "непослух". 5-річна дівчинка, яку рік тому забрали з дитячого будинку в родину, померла в реанімації. Її молодша сестричка потрапила до лікарні через травми.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-ternopilschini-batko-katuvav-4-richnu-donku-na-ochah-u-p-yanoyi-materi.html

Случайные улицы

ул. Тепличная ул. Братская ул. Краснодонская ул. Щорса ул. Вербицкого - Архитектора пл. Соломенская ул. Полковая дорога Кольцевая ул. Божков Яр ул. Резервная ул. Волго-Донская ул. Бакунина пер. Лабораторный ул. Щекавицкая ул. Кудряшова Николая пл. Львовская ул. Речная ул. Соляная ул. Якубовского Маршала ул. Калинина ул. Серповая пер. Георгиевский ул. Мурашко Николая ул. Кисловодская ул. Заречная
Нас находят по поисковым запросам