Главная > Новости > Дієтологи довели, що від пива не гладшають

Дієтологи довели, що від пива не гладшають

Категория: Безумное и интересное

Іспанські медики провели дослідження, яке ще раз показало: ожирінню сприяє не пиво, а жирні закуски, якими його "заїдають".

Спільне дослідження медиків і дієтологів університету Барселони, барселонської клініки та медичного інституту ім. Карлоса III у Мадриді показало, що пиво не є причиною ожиріння.

Більше того, напій з солоду і хмелю навіть корисний для здоров'я – звичайно, у помірних кількостях.

У дослідженні під назвою "Пиво, Середземноморська дієта і серцево-судинні захворювання" взяли участь 1249 чоловіків і жінок у віці від 57 років.

У результаті з'ясувалося, що ті, хто дотримувався Середземноморської дієти і при цьому вживав пиво в помірних кількостях, не додали у вазі, а деяким навіть вдалося схуднути.

Організатори дослідження впевнені в тому, що причиною ожиріння є не пиво, а жирні закуски – смажені сухарики, сосиски, чіпси тощо. Дієтологи засвідчили, що іспанські любителі хмільного напою докорінно відрізняються від британських, які в непомірних кількостях п'ють пиво, ведуть малорухливий спосіб життя і їдять жирну їжу. Саме така культура вживання пива є причиною появи "пивних животів".

У 500 мілілітрах світлого пива міститься близько 200 калорій, що рівнозначно вмісту калорій в чашці кави з молоком.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/diyetologi-doveli-scho-vid-piva-ne-gladshayut.html

Случайные улицы

пл. Сантьяго-де-Чили ул. Новополевая пер. Краматорский ул. Оранжерейная ул. Кочубеевская пер. Политехнический ул. Коноплянская ул. Ревуцкого спуск Печерский ул. Усенко Павла ул. Одесская ул. Сеченова ул. Скоропадского Павла ул. Григория Андрющенко пер. Музейный пл. Кривоноса Петра пер. Госпитальный ул. Корабельная пер. Десятинный ул. Кишиневская ул. Озерная ул. Довженко Александра ул. Межевая ул. Солнечная ул. Киквидзе
Нас находят по поисковым запросам
яки хвороби вид пива