Главная > Новости > Гола жінка застрягла у сміттєпроводі між 8 і 9 поверхами

Гола жінка застрягла у сміттєпроводі між 8 і 9 поверхами

Категория: Безумное и интересное

Волгограді рятувальникам довелося витягувати зі сміттєпроводу п'яну і оголену 41-річну жінку. Чому вона полізла в трубу, так достеменно і не з'ясували.

Свідками незвичайної події стали мешканці одного з будинків у російському Волгограді. Вночі, коли люди вже спали, їх розбудили жіночі крики про допомогу.

Як виявилося, доносилися вони із сміттєпроводу, в якому застрягла 41-річна волгоградка. Жінка була напівоголена і вибратися з труби самостійно не могла.

Розгублені очевидці одразу ж повідомили про НП в міліцію. А ті, у свою чергу, викликали на місце рятувальників.

"Бригаді довелося частково демонтувати трубу сміттєпроводу між 8 і 9 поверхами і піднімати звідти жінку за допомогою альпіністського спорядження. Як вона там опинилася, пояснити вона не змогла. Швидше за все, постраждала впала вниз з технічного поверху. Рятувальники передали її лікарям "швидкої" для огляду і госпіталізації, - розповів представник служби порятунку.

Він зазначив, що жінка не була особливо субтильною, тому припущення про те, що вона впала в отвір сміттєвого бака випадково, вони навіть не розглядали – вона туди просто би не влізла.

Пізніше виявилося, що жінка була в стані сильного алкогольного сп'яніння. У лікарні вона розповіла, що страждає на агорафобію (страх відкритого простору). За її словами, вона вийшла з квартири і захотіла десь сховатися: найкращим місцем для цього виявилася труба сміттєпроводу. Чому їй закортіло вийти у під'їзд в оголеному стані, не повідомляється.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/gola-zhinka-zastryagla-u-smittyeprovodi-mizh-8-i-9-poverhami-video.html

Случайные улицы

ул. Трухановская ул. Киквидзе ул. Половецкая ул. Киевская пер. Цимбалов Яр ул. Навашина Академика ул. Банковая ул. Плеханова пер. Лаврский ул. Кибальчича Николая бульв. Леси Украинки ул. Энтузиастов ул. Землянская пр. Лесной пер. Кецховели Ладо ул. Закревского Николая ул. Санаторная ул. Приколейная ул. Межигорская пл. Кривоноса Петра ул. Пироговского Александра ул. Социалистическая ул. Межевая ул. Чумака Василия ул. Новомичуринская
Нас находят по поисковым запросам
голо жінка гола жинка жінка гола голы жинки голы жынки оголена жінка ул. академика киприанова швидка допомога