Главная > Новости > Протизаплідні таблетки роблять жінок ревнивими

Протизаплідні таблетки роблять жінок ревнивими

Категория: Безумное и интересное

Жінки, які вживають оральні контрацептиви, весь час підозрюють своїх чоловіків у зрадах. Чому так відбувається, вчені ще не знають.

Жінки, які вживають гормональні контрацептиви, стають ревнивими та агресивними. Такий висновок зробили вчені з університету Стірлінга у Великобританії.

У їхньому дослідженні були задіяні 234 дами у віці від 23 до 39 років, половина з яких не менше 3-х років користувалася оральними таблетками.

Решта жінок віддали перевагу іншим способам захисту від небажаної вагітності: спіралі, перерваному статевому акту і презервативам.

Після оцінки душевного і фізичного стану учасниць з'ясувалося, що ті жінки, які використовували гормональні капсули, в 85% випадках відзначалися невмотивованою агресією, від чого страждали їхні партнери. Опитані чоловіки, які жили з цими жінками, повідомили, що неодноразово піддавалися необґрунтованим звинуваченням у зрадах.

При детальній обробці даних та аналізів крові дам, які приймали гормони, було виявлено, що прогестерон не винен у порушеннях емоційного сприйняття. Зараз експерти намагаються з'ясувати причину психологічного занепокоєння жінок після прийому оральних контрацептивів.

До речі, раніше дослідження встановили, що протизаплідні таблетки роблять певні ділянки мозку жінок більшими, що призводить до стимулювання розумової діяльності і може вплинути на загострення нюхової функції.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/protizaplidni-tabletki-roblyat-zhinok-revnivimi.html

Случайные улицы

ул. Сретенская пл. Конституции ул. Григория Андрющенко пр. Минский ул. Шполянская ул. Баррикадная дорога Набережно-Печерская ул. Сосниных Семьи пер. Левадный ул. Петрицкого Анатолия ул. Школьная ул. Беличанская ул. Краматорская пер. Гродненский ул. Линейная ул. Кулибина ул. Киприанова Академика ул. Кудряшова Николая ул. Сабурова Александра ул. Руденко Ларисы ул. Лебедева Николая ул. Кучера Василия ул. Красикова Петра ул. Полупанова ул. Потапова Генерала
Нас находят по поисковым запросам
протизаплідні таблетки рейтинг Які використовувать протизаплідні таблетки(контрацептиви)? рейтинг протизаплідних таблеток