Главная > Новости > У Москві боротися із заторами будуть за допомогою дзвону

У Москві боротися із заторами будуть за допомогою дзвону

Категория: Безумное и интересное


У столиці Росії мають намір оповіщати водіїв про пробки та їх шляхи об'їзду за допомогою церковного дзвону.

У Москві дзвонарі мають намір оповіщати московських водіїв про затори та шляхи їх об'їзду за допомогою церковного дзвону. Про це розповів керівник столичної школи дзвонарів Ілля Дроздіхін.

Для оповіщення буде використовуватися так званий "заметільний дзвін". У дореволюційній Росії він застосовувався в умовах поганої видимості, наприклад, при сильних снігопадах, повідомив Дроздіхін. За його словами, такий дзвін відрізняється від молитовного - він "більше ламаний".

У сучасних умовах "заметільний дзвін" буде повідомляти водіїв про наявність у центрі міста вільних провулків, за якими можна об'їхати пробки, вважає керівник школи дзвонарів. В даний час навчальний заклад веде переговори з 20 храмами в Центральному адміністративному окрузі про можливість використання їх дзвіниць для оповіщення про пробки.

На думку наукового керівника НДІ транспорту Михайла Блінкіна, дзвін буде неефективним у боротьбі з заторами, оскільки більшість вулиць в центрі Москви, на яких розташовані церкви, використовують в якості парковок. Крім того, він зазначив, що в центрі столиці, як правило, існує єдиний маршрут з однієї точки в іншу.

У листопаді 2010 року уряд Москви опублікував програму з поліпшення транспортної ситуації в столиці. У її рамках планується створити єдиний координаційний центр з питань транспорту Москви і Підмосков'я, організувати платні паркування в центрі, автоматизувати роботу світлофорів і перевести ряд вулиць в межах Садового кільця на односторонній рух.

Відзначимо, Київ за завантаженістю доріг у ранкові години пік впритул наблизився до Москви. Найважчим для київських автомобілістів місяцем за всю історію спостережень виявився грудень 2009 року.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-moskvi-borotisya-iz-zatorami-budut-za-dopomogoyu-dzvonu.html

Случайные улицы

ул. Щербакова ул. Каменева Камандарма ул. Потехина Полковника ул. Крайняя ул. Петровская ул. Тургеневская наб. Оболонская ул. Гродненская пл. Героев Бреста ул. Старонаводницкая ул. Боричев ток ул. Постовая ул. Шевченко ул. Привокзальная ул. Мишина Михаила ул. Инженерная пер. Ульянова Владимира ул. Лазо Сергея пл. Театральная ул. Киото ул. Бердянская ул. Мечникова ул. Межигорская пер. Замковецкий ул. Бальзака Оноре де
Нас находят по поисковым запросам