Главная > Новости > Сапери знайшли у Макіївці ще дві бомби

Сапери знайшли у Макіївці ще дві бомби

Категория: Происшествия и криминал

За даними джерел, знайдено ще кілька бомб. А в місті Єнакієве, начебто, з'явилися додаткові наряди міліції і "Беркута", які прочісують вулиці.

У Макіївці перед часом, який зазначили у своїй записці терористи (тобто – перед 17.00) сапери знайшли ще дві бомби.

Про це повідомляють джерела "Комсомольської правди".

"Ситуація була вкрай напруженою до 4 вечора, адже терористи обіцяли здетонувати рівно о 5 вечора інші бомби, - повідомило джерело, описуючи четвергові події, - Близько 16.20 ситуація і зовсім загострилася до краю, адже загін спеціального реагування відшукав ще два пакети з характерними пристроями в Гірницькому і Пролетарському районі . Пристрої які в них знаходилися, були дуже схожі на бомби. Ці пакети були вилучені і під пильним наглядом саперів доставлені в безпечне місце ".

Спецслужби запевняють: ситуація в Макіївці стабілізувалася і боятися вже нічого. Тим не менш, кращі сапери Україні як і раніше прочісують місто вздовж і впоперек

Є побоювання, що терористи, які зажадали від влади Макіївки 4 млн євро, можуть організувати та інші вибухи. Адже в записці, знайденій біля місця теракту, було сказано, якщо їм не передадуть означеної суми, в Макіївці прогримить ще 5 вибухів.

За словами джерела, після цієї знахідки очікування фатального часу, а саме 5 вечора проходила з тремтінням у колінах. Всі чекали вибухів. На щастя, вони не відбулися.

Джерело стверджує, є побоювання, що терористи просто причаїлися і вичікують зручного часу. За непідтвердженою інформацією в місті Єнакієве (на батьківщині президента), з'явилися додаткові наряди міліції і "Беркута", які прочісують вулиці.

Як відомо, у четвер вранці в Макіївці пролунали два вибухи - біля торгового центру і біля центрального входу в адміністративну будівлю держпідприємства "Макіїввугілля".

В результаті обох вибухів постраждалих немає.

Поблизу одного з місць вибуху на стіні був виявлений прикріплений конверт, в якому містилася вимога виплатити велику суму грошей "від людей, які відомі в Макіївці". Гроші в результату не заплатили. Вибухів не було.

Все про теракти в Макіївці читайте тут.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/saperi-znayshli-u-makiyivci-sche-dvi-bombi.html

Случайные улицы

ул. Шолуденко ул. Луговая ул. Стеценко ул. Молдавская ул. Грузинская ул. Сквирская ул. Резервная ул. Коперника ул. Старовокзальная ул. Курортная ул. 4-линия ул. Фруктовая пр. Оболонский пл. Первозваного Андрея ул. Томашпольская ул. Жабаева Жамбыла ул. Клеманская пер. Красногвардейский ул. Драйзера Теодора ул. Шулявская ул. Шаумяна ул. Красноводская ул. Братиславская ул. Пестеля Павла ул. Волынская
Нас находят по поисковым запросам