Главная > Новости > Бабуся зарубала онука, який вкрав у неї "похоронні"

Бабуся зарубала онука, який вкрав у неї "похоронні"

Категория: Происшествия и криминал

Жінка вдарила наркомана за те що він викрав гроші, відкладенні на похорон.

Літню жительку міста Нижній Новгород звинувачують у вбивстві онука, що вкрав у неї "похоронні".

За версією слідства, 3 січня 2011 року в своїй квартирі 69-річна бабуся вдарила сокирою 20-річного онука. Від отриманої травми хлопець того ж дня помер у лікарні.

Потерпілий регулярно пив і вживав наркотики, бив родичів, погрожував їм вбивством, а на початку року, перебуваючи в запої, вкрав гроші, відкладені на похорони.

За даним фактом було порушено кримінальну справу – жінка може отримати 15 років позбавлення волі. Наразі пенсіонерці пред'явлено звинувачення, вона знаходиться під підпискою про невиїзд.

Нагадаємо, що нещодавно в Томській області літня жінка вчинила не менш жахливий злочин. Бабуся викинула у вікно новонароджену внучку через те, що їй не подобався батько дівчинки

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/babusya-vbila-onuka-sokiroyu-zvinuvativshi-u-kradizhci.html

Случайные улицы

пер. Кияновский ул. Лаврухина Николая бульв. Кольцова ул. Малоподвальная ул. Скоропадского Павла ул. Танковая ул. Пушкина ул. Мыльчакова ул. Пражская ул. Радиальная ул. Кучера Василия ул. Чигорина пер. Красноармейский пер. Квитки-Основьяненко ул. Балакирева ул. Костычева Академика ул. Щербакова ул. Черновицкая ул. Керченская ул. Совская пер. Кецховели Ладо ул. Черниговская пер. Чехова 2-й ул. Автозаводская ул. Криворожская
Нас находят по поисковым запросам