Главная > Новости > Жінка вбила двох дітей і себе, щоб уникнути зґвалтування

Жінка вбила двох дітей і себе, щоб уникнути зґвалтування

Категория: Происшествия и криминал

23-річна мешканка індійського міста вкинула в колодязь двох діток, а потім стрибнула туди сама, коли її хотіли зґвалтувати.

В індійському місті Салем в штаті Тамілнад молода жінка вбила двох своїх дітей і покінчила з собою, коли місцевий житель спробував її зґвалтувати.

23-річна місцева мешканка, перебувала на вулиці разом зі своїм п'ятирічним сином і трирічною дочкою, коли на неї напав невідомий чоловік.

Не бажаючи дозволити ґвалтівнику нашкодити дітям, вона вкинула сина і дочку в колодязь, який знаходився поруч, а потім стрибнула сама. Всі троє загинули.

У ході розслідування поліції поки не вдалося зловити злочинця, проте є припущення, що нападником був один з місцевих землевласників.

Нагадаємо, у 2009 році в Росії відбувся гучний судовий процес. Судили мешканку Владикавказа Ельвіну Цогоєву, яка каструвала, а потім вбила ґвалтівника своєї п'ятирічної дочки.

Жінку заарештували, але нещодавно, її звільнили. Чималу роль у звільненні відіграло обурення громадськості. Багато людей пікетувало суд з вимогою звільнити жінку, яка захищала свою дитину.

Источник: http://tsn.ua/svit/zhinka-vbila-dvoh-ditey-i-sebe-schob-uniknuti-zgvaltuvannya.html

Случайные улицы

бульв. Верховного Совета ул. Фадеева пр. Маяковского Владимира ул. Круглая пер. Черниговский ул. Уманская ул. Шулявская ул. Криничная ул. Прорезная ул. Товарная ул. Платоновская ул. Солнечная ул. Раевского Николая ул. Флоренции ул. Струтинского Сергея спуск Подольский ул. Чабановская ул. Казацкая бульв. Гашека Ярослава ул. Воскресенская пр. Навои Алишера пл. Перемоги ул. Кочерги Ивана ул. Коцюбинского ул. Залесная
Нас находят по поисковым запросам
жінка вбила себе і двох дітей