Главная > Новости > Чоловік задушив дружину на її прохання

Чоловік задушив дружину на її прохання

Категория: Происшествия и криминал

Росіянин скоїв вбивство виходячи з "гуманних міркувань".

За словами обвинуваченого, дружина сама попрохала його про вбивство 
У Курганській області міліція затримала чоловіка, підозрюваного у вбивстві дружини. За даними розпочатого розслідування, увечері 9 січня 2011 року підозрюваний, перебуваючи у власній квартирі, задушив свою 55-річну дружину за допомогою ременя. Згодом чоловік пояснив, що зробив це на прохання дружини, виходячи з гуманних міркувань.

Слідчі вже висунули звинувачення у вбивстві 59-річному жителю села Просвіт Кетовского району.

"Дружина обвинуваченого дійсно хворіла важким онкологічним захворюванням, але в даному випадку це не є пом'якшувальною провину обставиною, - пояснили в слідчому відомстві. - У російському кримінальному праві немає такого поняття "евтаназія". До того ж, у Росії практика припинення життя людини, яка страждає невиліковним захворюванням, заборонена".

Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин злочину.

Нагадаємо, що схожий злочин було скоєно і в Україні. У Новомосковську Дніпропетровської області 61-річна жінка задушила свого 62-річного чоловіка, щоб він не страждав від болю у спині.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cholovik-zadushiv-druzhinu-na-yiyi-prohannya.html

Случайные улицы

ул. Стеценко ул. Рыбалко Маршала ул. Панфиловцев ул. Бутлерова Академика ул. Урицкого ул. Потапова Генерала ул. Попельнянская ул. Куприна ул. Садовского Николая ул. Беломорская ул. Саксаганского ул. Старицкого спуск Владимирский ул. Гонты Ивана бульв. Труда ул. Кожемяцкая ул. Щорса ул. Шумского Юрия ул. Малиновского Маршала ул. Оборонная ул. Суворова пр. Маяковского Владимира ул. Желябова ул. Сагайдачного Петра ул. Госпитальная
Нас находят по поисковым запросам